Dlaczego warto powierzyć projekt wizytówki specjalistom?

27-01-2021, 13:33

Wizytówka to nieodłączny element wielu przedsiębiorstw i pracujących na co dzień z klientem specjalistów, która cechuje się licznymi zaletami. Pomaga ona nawiązać i utrzymywać kontakty biznesowe, jest również stałym elementem branżowych konferencji i targów. Aby projekt wizytówki spełniał wszystkie nasze oczekiwania, warto zlecić go doświadczonym grafikom. Jakie korzyści przyniesie nam taka inwestycja?

Projekt wizytówki to nie tylko treść

Fundamentalnym zadaniem każdej wizytówki jest dostarczenie potencjalnym wspólnikom i kontrahentom wszelkich niezbędnych informacji, które umożliwią szybki kontakt z jej posiadaczem. Wśród najczęściej umieszczanych na szablonie informacji znajdują się zazwyczaj imię i nazwisko, zajmowane stanowisko, numer telefonu, e-mail, adres siedziby firmy czy numery NIP bądź REGON. W jaki sposób nanieść niezbędne informacje na swoje wizytówki? Projekt, stworzony przez profesjonalnego grafika, uwzględni zarówno warstwę tekstową, jak i wizualną.

Charakter prowadzonej działalności to bez wątpienia jedno z najważniejszych kryteriów, jakim podlegają wizytówki. Projekt powinien korespondować z charakterem wykonywanej działalności i przyjętym kluczem komunikacji wizualnej. Jeśli wykorzystywane do tej pory materiały promocyjne przybierały stonowane, minimalistyczne formy i kształty, tworzone wizytówki muszą korzystać z podobnej palety barw, czcionek i szablonów. W przypadku firm, które decydowały się na nieco bardziej odważną komunikację, projekt wizytówki powinien wykraczać poza przyjęte standardy.

projekt wizytówki

Komu zlecić stworzenie wizytówki? Projekt online zawiera wszystko, czego potrzebujesz

Część przedsiębiorstw obawia się, że kompleksowy, stworzony od podstaw projekt wizytówki może pochłonąć zbyt wiele środków. Warto podkreślić jednak, że coraz więcej firm, zajmujących się wydrukiem materiałów promocyjnych, oferuje kompleksowe usługi projektu i wydruku wizytówek. Jedną z firm, oferujący powyższy pakiet usług, jest firma Stempleks https://stempleks.pl/produkt/projekt-wizytowek-wydruk/, zapewniająca swoim klientom wiele możliwości personalizacji zamówienia.

Pierwszym krokiem jest przesłanie wytycznych do doświadczonego grafika, który stworzy unikalny, dostosowany do potrzeb projekt. Zamawiający posiada możliwość zgłoszenia niezbędnych korekt. W jego gestii znajduje się również określenie liczby potrzebnych wizytówek oraz wybór odpowiedniego typu papieru, gramatury i ewentualnych zdobień, takich jak folia matowa, błyszcząca czy soft touch. Już dziś zapoznaj się z ofertą firmy Stempleks i przekonaj się, że autorski projekt wizytówki może być doskonałą inwestycją.


Źródło: Publikacja partnera. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami w DI: kf@di24.pl
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
Tematy pokrewne:  

tag Wizytówkitag nols
To warto przeczytaćfot. elenabsl
fot. ink drop  
znajdź w serwisie

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
« Maj 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Serwisy specjalne: