Dialog oferuje hosting dla firm

23-08-2010, 12:40

Hostingowa oferta operatora skierowana jest do klientów biznesowych, którzy mają duże wymagania z zakresu dostępności danych przechowywanych na dysku, ale nie mają możliwości technicznych pozwalających na uruchomienie usługi na własnej platformie.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Usługa hostingu od Dialogu dostępna jest w dwóch wersjach: podstawowej i rozszerzonej.

W wersji podstawowej klient może wybrać jeden z czterech wariantów usługi hostingowej w zależności od powierzchni dyskowej (2, 5, 10, 20 GB). Ma zagwarantowany całodobowy system backupu pozwalający na odzyskanie kopii danych do 7 dni wstecz.

Operator oferuje ochronę antywirusową i antyspamową. Limit transferu danych nałożony jest tylko na połączenia wychodzące. Połączenia przychodzące nie mają żadnych ograniczeń. Każdy użytkownik korzystający z usługi ma zapewnione wsparcie techniczne. Można bezpłatnie testować usługę przez 14 dni.

Rozszerzona wersja usługi jest wzbogacona o funkcjonalność dodatkową na podstawie indywidualnych ustaleń z klientem. Abonent może wybierać spośród takich funkcjonalności, jak: pozycjonowanie stron, dzierżawa serwera, na którym będą utrzymywane wyłącznie usługi danego klienta czy rejestracja domeny.

Więcej informacji dostępnych jest u doradców biznesowych Dialogu, w TeleCentrum operatora (801 703 000 lub 71 791 05 74) oraz na stronie dialog.pl.Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


Tematy pokrewne:  

tag usługitag oferty operatorówtag hostingtag firmytag Dialog
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.