Dialog: Facebook i wideo online w telewizorze

02-02-2012, 11:19

Facebook, NK.pl, Fotka.pl, Spryciarze.pl czy Twitter na ekranie telewizora, nieodpłatnie i w podstawowej ofercie telewizji cyfrowej Dialogu - to nowa usługa dla abonentów operatora i prawdopodobnie pierwsza tego typu w Polsce.

- Rozumiemy, że korzystanie z serwisów społecznościowych to codzienność milionów Polaków, stąd naszym abonentom umożliwiliśmy dostęp do zasobów portali także na dużym ekranie - mówi Robert Banasiak, członek zarządu Dialogu. - Oferujemy rozrywkę w jednym miejscu, na kanapie czy w fotelu, tylko za wyciągnięciem ręki z pilotem.

Serwisy społecznościowe dostępne dla klientów DIalogu
fot. Dialog - Serwisy społecznościowe dostępne dla klientów DIalogu
Korzystanie z opcji społecznościowej ma być bardzo proste - ekran telewizora wygląda jak strona internetowa wybranego serwisu, a do obsługi wystarczy pilot. Po zalogowaniu, na ekranie telewizora można wyświetlać udostępnione w serwisach treści, np. przeglądać zdjęcia, czytać komentarze znajomych czy korzystać z wyszukiwarek.

Czytaj też: Pizza przez telewizor w Będzinie

Włączanie i wyłączanie usługi "Portale społecznościowe" odbywa się poprzez dedykowany przycisk widoczny dla każdego abonenta telewizji Dialogu w menu Usługi dodatkowe. Klienci, którzy korzystają z opcji multiroom, umożliwiającej oglądanie różnych kanałów telewizyjnych na dwóch telewizorach, także będą mogli na każdym telewizorze z osobna przeglądać zasoby innych, wybranych przez siebie portali.

Produkt został zrealizowany w ramach projektu „Wdrożenie innowacyjnych usług w oparciu o sieć dostępową w technologii pasywnej sieci optycznej PON”, na który Telefonii Dialog przyznano dofinansowanie w ramach unijnego Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka Działanie 4.4.


Źródło: materiał nadesłany do redakcji
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Czerwiec 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930