Democamp 2009 coraz bliżej

20-05-2009, 20:37

Do rozpoczęcia Democamp East-West zostało już tylko kilka dni. W najbliższy weekend - od 22 do 24 maja 2009 - odbędzie się wielka prezentacja czternastu finałowych startupów i nie tylko.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Do 14 maja br. trwała rejestracja startupów - zgłosiło się ponad 40 chętnych. Ze wszystkich zainteresowanych twórcy Democampu wybrali finałową czternastkę. Poznamy ją drugiego dnia imprezy w Pawilonie 11 Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Zespoły, które miały mniej szczęścia i nie zostały wybrane do finału, będą mogły zaprezentować swoje pomysły na stoiskach oraz wziąć czynny udział w sesji unconference.

Jak powinien zaprezentować się serwis, by odniósł sukces wśród internautów oraz uczestników Democampu, a także uzyskał poparcie branży?

Przede wszystkim pomysł nie może być zbyt skomplikowany, jego prezentacja winna zamykać się w kilku prostych i zrozumiałych zdaniach, z pominięciem nieistotnych dla użytkownika tłumaczeń o infrastrukturze - pisze Grzegorz Marczak na blogu Antyweb.pl. Grzegorz podkreśla, że szanse na bycie zapamiętanym mają ci, którzy przekażą prosty komunikat i w zrozumiały sposób opiszą swój pomysł.

Poniżej lista startupów, których prezentacje będzie można obejrzeć i ocenić podczas tegorocznej edycji Democamp:

* erasmuse.pl

* mob.pl

* iprezenty.pl

* filmaster.com

* naspolke.pl

* mololo.pl

* listonic.pl

* marro.ws

* mypolitiq.eu

* poznajpasazera.pl

* gieldagwiazd.pl

* liga-kibicow.pl

* crazymenu.com

* wrapme.pl

Do tej pory udział w imprezie zadeklarowało (poprzez dokonanie rejestracji) już ponad trzystu uczestników, w tym kilkudziesięciu z zagranicy. Organizatorzy Democampu przyznają, że taka frekwencja jest dla nich niezwykle miłym zaskoczeniem - w ubiegłym roku pierwsze polskie targi startupów obejrzało około 200 osób. W trakcie jednodniowej imprezy mogły one zapoznać się z prezentacjami 23 zespołów, a także wysłuchać aktywnie komentującej ich przedsięwzięcia loży komentatorów.

Warto pamiętać, że to wciąż nie koniec zapisów i twórcy Democampu są nadal otwarci na wszelkie propozycje współpracy ze strony firm zainteresowanych współtworzeniem tak dużego przedsięwzięcia, są one zatem mile widziane.

Szczegóły i rejestracja na stronie democamp.org

Dziennik Internautów jest patronem medialnym Democampu.Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.