Darmowa poczta i bez reklam - w Gery.pl

17-10-2006, 11:19

Portal Gery.pl uruchomił darmową pocztę i - co ważne - zobowiązuje się nie wrzucać reklam do skrzynek pocztowych użytkowników - poinformowali przedstawiciele firmy Gery Design Gerard Grech, wydawcy portalu.

Internauci mogą zakładać konta poczty elektronicznej w domenie gery.pl według wzoru login_użytkownika@gery.pl. Dobra wiadomość dla zarejestrowanych użytkowników serwisu forum.gery.pl - mogą oni otworzyć konto pocztowe w loginie, którego używali dotychczas.

Jak wynika z regulaminu usługi, każdy może założyć na Gery.pl dowolną liczbę kont, ale operator zastrzegł sobie prawo do zablokowania lub usunięcia konta użytkownika, wraz z całą zawartością, jeśli użytkownik nie korzystał ze swojego konta przez okres dłuższy niż 60 dni.

Pojemność skrzynki ustalono na 100 MB, istnieje także ograniczenie co do wielkości przesyłanych i odbieranych wiadomości - 10 MB. Zapominalscy powinni dodatkowo zwrócić uwagę na fakt, że system nie ma możliwości przypomnienia hasła.

- Nie zamierzamy konkurować wielkością skrzynki pocztowej jak większość portali internetowych. Jesteśmy pewni, że przyszła pora na usługę darmową o wysokiej jakości, gdzie otrzymywana poczta będzie pocztą prywatną użytkownika, a nie stosem reklam, których większość użytkowników ma już dość. - zapowiada Gerard Grech, właściciel portalu.

Reklamy natomiast będą znajdować sie w obrębie aplikacji na stronach portalu Gery.pl służących do przeglądania poczty - wynika z punktu 2.4.3 regulaminu. Jest to zapewne jeden z celów, dla którego podczas rejestracji musimy podać kilka danych, które raczej nie umożliwiają identyfikacji użytkownika, m.in.: płeć, wykształcenie, sytuacja zawodowa, branża, operator sieci komórkowej, z usług którego korzystamy, czy wybór jednej z kategorii zainteresowań.

Następny artykuł » zamknij

Odtwarzacze z trojanem

Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy