Dadzą nawet 850 tys. zł za najlepsze pomysły na e-biznes

28-12-2011, 13:32

Od 2 do 14 stycznia 2012 w trybie ciągłym odbędzie się IV nabór pomysłów na e-biznes. W najlepsze pomysły inkubator zainwestuje kwotę nawet 200 tys. euro (około 850 tys. zł).

Inkubator TechnoBoard oferuje m.in.: wsparcie kapitałowe do kwoty 850 tys. zł poprzez objęcie maksymalnie 49,99% udziałów w nowo powstałej z udziałem pomysłodawcy spółce z ograniczoną odpowiedzialnością, pomoc merytoryczną (razem z pomysłodawcą specjaliści TechnoBoard weryfikują koncepcję biznesową i model finansowy, zwiększając tym samym szansę projektu na sukces rynkowy).

Czytaj też: Aniołowie wspierają tylko małe firmy

W przeciwieństwie do rynku Venture Capital, tutaj wystarczy pomysł, aby móc wziąć udział w procesie pre- i inkubacji. Wybranym pomysłodawcom inkubator oferuje bowiem bezpłatne analizy prawne, analizy techniczne, optymalizację procesów sprzedaży, badania rynku oraz biznesplany.

Dla osób zainteresowanych naborem pomysłów inkubator wprowadził Przewodnik Inkubowanego, który zawiera podstawowe informacje, m.in. sposób zgłoszenia pomysłu, odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, opisy etapów pre- i inkubacji.

Swój pomysł można zgłosić na stronie: www.technoboard.pl


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy