Czwarte urodziny Netcampa - inspirujących spotkań IT w Szczecinie

PATRONAT MEDIALNY 12-12-2011, 16:06

Fundacja Netcamp zaprasza na czwarte urodziny spotkań branży internetowej Netcamp, które odbędą się 15 grudnia 2011 o godz. 18 w Inkubatorze Kultury w Szczecinie. Gościem specjalnym będzie Paweł Tkaczyk - specjalista ds. marki, a drugiego dnia Piotr Konieczny poprowadzi szkolenie z bezpieczeństwa aplikacji internetowych.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Paweł Tkaczyk - autor bestsellera "Zakamarki marki" i propagator grywalizacji - opowie, jak internet zmienił sposób kreowania marki, Kamil Brzeziński z Allegro wyjaśni, dlaczego nie warto tworzyć mobilnych aplikacji na iPhone'a, a Piotr Konieczny z serwisu Niebezpiecznik.pl pokaże, dlaczego hackerzy są tak skuteczni.

Aby wziąć udział w spotkaniu, wymagana jest rejestracja na urodzinowego Netcampa, ale trzeba się pospieszyć, bo większość z dostępnych 100 miejsc jest już zajęta. Warto też dołączyć do wydarzenia na Facebooku i poinformować swoich znajomych.

Organizatorzy zapraszają też na specjalny wykład Pawła Tkaczyka „Dlaczego mamy ochotę grać, a nie chce nam się sprzątać?, który odbędzie się 15.12 o godz. 12 na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania, ul. Mickiewicza  64.

Następnego dnia 16.12 w godz. 9-12 odbędzie się szkolenie „Atakowanie i zabezpieczanie aplikacji internetowych”, które poprowadzi Piotr Konieczny - ekspert ds. bezpieczeństwa IT i autor serwisu Niebezpiecznik.pl. Szkolenie przeznaczone jest dla programistów, administratorów i testerów, a koszt udziału w nim wynosi 99 zł.

Więcej informacji i pełna agenda spotkania na stronie www.netcamp.plSprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.