Apple Facebook Google Microsoft badania bezpieczeństwo patronat DI prawa autorskie serwisy społecznościowe smartfony

Czas na obrót internetem ludzi (IoP)

19-07-2018, 22:49

Międzynarodowa giełda, znajdująca się w czołówce 10 największych giełd świata (według CoinMarketCap), realizuje strategię oferowania największej liczby zasobów cyfrowych swoim klientom i ogłasza notowanie internetu ludzi. Czym właściwie jest IoP?

Internet ludzi (Internet of People; IoP) został wprowadzony na rynek jako więcej niż tylko kryptowaluta. Jest to zdecentralizowana sieć, która umożliwia przeprowadzanie operacji między użytkownikami bez potrzeby angażowania pośredników. To z kolei umożliwia tworzenie aplikacji i realizację płatności po niższych kosztach, jednocześnie dając użytkownikom pełną kontrolę nad danymi osobowymi.

Takie rozwiązanie jest możliwe poprzez wykorzystanie monety IoP w sieci IoP opartej na tzw. Bitcoin Core (0.15.0.1) z obecnie nieznacznie zmodyfikowanym porozumieniem na temat działania wykorzystującym zatwierdzone adresy do omijania pułapki ASIC. 

W tym roku IoP zaprezentuje nowy mechanizm porozumienia na bazie celowanych grafów acyklicznych (DAG), wady bizantyjskiej i głosowania wirtualnego w celu dalszego usprawnienia działalności. IoP charakteryzuje maksymalna liczba 21 milionów jednostek, a kapitalizacja rynkowa waluty wynosi 2,8 miliona dolarów.

Notowanie na giełdzie CoinBene pomaga IoP w osiągnięciu celu stania się internetem ludzi z decentralizacją aplikacji, płatności i zapewnieniem wygodnych rozwiązań na potrzeby społeczności.

Źródło: CoinBene, PAP


Aktualności | Porady | Gościnnie | Katalog
Bukmacherzy | Sprawdź auto | Praca
biurowirtualnewarszawa.pl wirtualne biura w Śródmieściu Warszawy


Artykuł może w treści zawierać linki partnerów biznesowych
i afiliacyjne, dzięki którym serwis dostarcza darmowe treści.

              *              Ostatnie artykuły:

fot. Petronasfot. Sophosfot. Freepikfot. Freepik