CONFidence nabiera rozpędu. Dla Czytelników DI mamy zniżkę!

PATRONAT MEDIALNY 19-04-2012, 06:28
Aktualizacja: 19-04-2012, 11:38

Przygotujcie się więc na dwa dni ekstremalnie zapełnione wykładami i atrakcjami. Tego jeszcze nie było! Prezentacje podzielone na cztery grupy tematyczne (2 ścieżki na dzień), ponad 30 prelegentów, nowinki z branży, warsztaty oraz gra szpiegowska X-traction Point, która zaskoczy wszystkich. Czytelnicy DI mogą skorzystać z 15% zniżki na wejściówkę.

Wstępnie agenda zawiera wydzielone cztery ścieżki tematyczne:

  • WebSec, bezpieczeństwo aplikacji webowych,
  • Cross- Layer, protokoły komunikacyjne, serwery, aplikacje,
  • AppSec, bezpieczeństwo i dziury w aplikacjach,
  • Pwnage, omijanie zabezpieczeń.

Wśród prelegentów, którzy wystąpią na konferencji, znaleźli się m.in.: John „Captain Crunch” Draper, Gregor Kopf, Ashar Javed, Alexey Sintsov, Luiz Eduardo, Luiz Eduardo, Zane Lackey, Raoul Chiesa i wielu innych.

Szczegóły dotyczące agendy znajdują się na stronie: 2012.confidence.org.pl/agenda

Jak zawsze, na konferencji pojawią się panele dyskusyjne prowadzone przez światowej klasy specjalistów, m.in. panel „Bezpieczna aplikacja webowa - czy to możliwe?” prowadzony przez Mario Heiderich oraz Garetha Hayes. Organizatorzy uruchomili również warsztaty, które odbywać się będą zarówno przed, jak i po konferencji.

Ciekawym dodatkiem do głównych prezentacji będą również prezentacje w ramach Lightning Talks - krótkie 5-minutowe wystąpienia uczestników konferencji podczas przerw między wykładami docelowymi. Tematy zahaczają o ciekawe projekty, wyniki badań, intrygujące hobby oraz dowolne wątki, które zdaniem wypowiadających się mogą zainteresować publiczność. Każdy uczestnik ma możliwość zgłoszenia swojego tematu w ramach wolnych miejsc.

Elementem całkowicie innowacyjnym i kreatywnym będzie zabawa pod nazwą X-traction Point, która debiutuje na tegorocznym CONFidence. Uczestnicy będą mogli sprawdzić swoje umiejętności z zakresu lockpickingu, wiedzy o alarmach, detektorach ruchu i dźwięku oraz podstawowej wiedzy dotyczącej hackowania. A to wszystko podczas zadania infiltracji bunkra i uratowania zakładnika. Wszystko na żywo i z poglądem z kamer. Zapowiada się niezapomniany turniej!

To i wiele wiele innych atrakcji już 23-24 maja w Krakowie. CONFidence 2012 - bądź przygotowany na prawdziwe wyzwania!

Dla Czytelników DI mamy specjalną 15% zniżkę na wejściówkę. Aby z niej skorzystać, należy wejść na stronę konferencji poprzez poniższy odnośnik i podczas składania zamówienia wprowadzić kod: 2012-di

Więcej na stronie konferencji: 2012.confidence.org.pl


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy