Comarch: iSklep24 wykorzysta potencjał Facebooka

15-03-2011, 07:40

Kilka nowych funkcji w sklepach Comarch ma zwiększyć efektywność sprzedaży i ułatwić korzystanie z nich. W efekcie wtyczka pokazuje, jak bardzo zacierają się rynki e-commerce i „f-commerce”.

iSklep24 Comarch został zintegrowany z systemami Comarch i serwisem Allegro, posiada wbudowane narzędzia promocji. Od kilku dni sklep ma też możliwość integracji z Facebookiem. Rosnąca popularność portalu społecznościowego nie pozostała obojętna wobec nowej wersji sklepu 5.2.

>> Czytaj też: Fbshop - załóż sklep internetowy na... Facebooku

Sonda
Czy Facebook powinien być wykorzystywany w sklepach internetowych?
  • tak
  • nie
  • nie mam zdania
wyniki  komentarze

Według danych z serwisu Socialbakers.com już ponad 25 proc. Polaków posiadających dostęp do internetu, czyli 5,63 mln osób, ma swoje konto na Facebooku. Od początku tego roku przyrost zarejestrowanych osób wyniósł 25 proc., co stanowi ok. 1,13 mln nowych użytkowników.

Powyższe dane kreują oczywisty wniosek – z e-biznesem trzeba dzisiaj być tam, gdzie naturalnie przebywa lwia część internautów – potencjalnych odbiorców produktów i usług – w mediach społecznościowych – zauważa Barbara Molga, Product Manager Comarch iSklep24.

Produkt w iSklep24 wykorzysta potencjał Facebooka
fot. Comarch - Produkt w iSklep24 wykorzysta potencjał Facebooka
Użytkownicy korzystający z Facebooka będą mogli w sklepie korzystać z przycisku "Lubię to!", komentować produkty oraz zalogować się przy pomocy danych z konta na portalu społecznościowym Facebook.

>> Czytaj też: iStore.pl też umożliwia sprzedaż na Facebooku

Będziemy nadal podążać z trendem social commerce. Nowa wersja Comarch iSklep24 ujrzała światło dzienne zaledwie klika dni temu, a nasz zespół produkcyjny już pracuje nad kolejną. W planach mamy kilka kolejnych Facebookowych niespodzianek dla naszych klientów – dodaje ekspert Comarch.


Źródło: materiał nadesłany do redakcji
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy