Co mają ze sobą wspólnego bezpieczeństwo IT i piłka nożna?

18-06-2018, 11:33

Bezpieczeństwo komputerowe i piłka nożna - dwa tematy, które na pierwszy rzut oka nie mają ze sobą nic wspólnego, przy bliższym spojrzeniu wykazują zaskakujące podobieństwo. Fakt, że istnieje tak wiele powiązań między skuteczną ochroną komputerów a strategią futbolową, szybko ujawnia najbardziej przejrzysta analiza najpopularniejszych piłkarskich mądrości.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Poznajmy kilka piłkarskich mądrości, które można również do świata bezpieczeństwa IT

"Stawiamy na kontrolowaną ofensywę!"

Zespół, który chce wygrać mecz, nie może stosować strategii defensywnej. Podobnie proaktywne badanie pozornie nieszkodliwych procesów IT jest ważnym elementem bezpiecznego komputera osobistego.

"W rozgrywkach pucharowych nie ma łatwych gier!”

"Pucharowa gra" to codzienna rzeczywistość dla bezpieczeństwa IT: codzienna walka z milionami ataków złośliwego oprogramowania, w których nawet najmniejszy wirus może stać się niebezpieczną furtką dla ataku. Silna obrona jest zawsze kluczowa. Dla bezpieczeństwa oznacza to ochronę antywirusową w czasie rzeczywistym w celu eliminacji wirusów, złośliwego oprogramowania, trojanów, robaków, botów, oprogramowania ransomware i innych elementów, co czyni je istotną częścią każdej drużyny bezpieczeństwa IT.

"Dobre dopasowanie zespołu może mieć kluczowe znaczenie”

Na boisku to właśnie dobre zrozumienie i dopasowanie zespołu zapewnia ograniczenie błędów. W bezpieczeństwie IT, dobra współpraca pozwala na monitoring i ochronę wszystkich urządzeń - żadne dane nie zostaną utracone!

"Wygrana leży w solidnym przygotowaniu"

Dobre przygotowanie i analiza gry po meczu są niezbędne dla profesjonalnych zespołów i personelu zaplecza. Bezpieczeństwo IT nie różni się od tej strategii, jeśli chodzi o skanowanie i usuwanie złośliwego oprogramowania. Rozszerzona technologia usuwania szkodliwego oprogramowania skanuje komputer w poszukiwaniu wszystkich możliwych instalacji szkodliwego oprogramowania i, jeśli to konieczne, usuwa wcześniejsze infekcje, które pozostawały ukryte na komputerze przez dłuższy czas.

Źródło: SophosSprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.