Chce 5 mln dolarów, bo gra się zawiesza

27-11-2007, 19:42

Takiego odszkodowania zażądał pewien Amerykanin od dwóch firm: Microsoft oraz Bungie. Powód? Zakupiona przez niego gra Halo 3 na konsolę Xbox 360 ciągle się zawiesza.

Randy Nunez, mieszkaniec stanu Kalifornia, nie cieszył się zbyt długo ze swojego zakupu. Jego gra Halo 3 na konsolę Xbox 360 ustawicznie się wiesza, a konsola wskazuje na błędy. Zamiast jednak grę wymienić na sprawnie działającą, postanowił pójść do sądu - czytamy w The Register.

Na ławie oskarżonych zasiądą przedstawiciele Microsoftu oraz Bungie, firm, które zdaniem Nuneza, są odpowiedzialne za całe zamieszanie. Pozew został złożony w imieniu wszystkich mieszkańców stanu Kalifornia, dotkniętych tym samym problemem. Kwota odszkodowania - 5 milionów dolarów - wydaje się jednak zawrotna.

Amerykanin twierdzi, że obie firmy dostarczyły mu produktów - jedna konsolę Xbox 360, druga grę Halo 3 - których wadliwe egzemplarze już dawno temu powinny zostać wycofane z rynku. Co ciekawe, na początku października br. Microsoft przyznał, że płyty z grą zawierają usterki techniczne.

Następny artykuł » zamknij

Microsoft na Syberii

Źródło: The Register
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
Tematy pokrewne:  

tag Xbox 360tag pozwytag Microsofttag Halo 3tag grytag Bungie
  
znajdź w serwisie

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy