Apple Facebook Google Microsoft badania bezpieczeństwo patronat DI prawa autorskie serwisy społecznościowe smartfony

Chcą zatrudnić 120 specjalistów branży IT w ciągu 48 godzin

14-06-2022, 08:51

Grupa Inetum, która obecnie zatrudnia 27 000 pracowników w 26 krajach, prowadzi jedną z największych akcji rekrutacyjnych w sektorze usług i rozwiązań IT, z planem zatrudnienia 7 000 osób na całym świecie, w tym 120 w Polsce. W naszym kraju, w ramach akcji Job XP' 48H Poland firma planuje zrekrutować pracowników w 48 godzin. Poniżej o tym jak chcą to zrobić i jakich specjalistów szukają.

Firma Inetum od lat dostarcza swoim klientom sprawdzone technologie w obszarach, takich jak: Java, rozwiązania Microsoft.NET, interfejsy użytkownika tj. AngularJs, jQuery, Ember.js oraz aplikacje mobilne. Celem rekrutacji jest zwiększenie zespołów obsługujących projekty na całym świecie. Aby wyjść naprzeciw przyszłym specjalistom, w czerwcu odbędą się wydarzenia Devoxx Poland i Job XP' 48H Poland, które pozwolą zainteresowanym poznać firmę i wziąć udział w procesie rekrutacyjnym. Specjalistom IT w Polsce grupa zaoferuje zarówno stałą, jak i tymczasową współpracę. 

Poznaj Inetum w 48 godzin

Aby sprostać wyzwaniom tego ambitnego planu rekrutacyjnego, Inetum zaprasza 22-24 czerwca na Devoxx Poland w Krakowie. Podczas konferencji firmę reprezentować będzie m.in. Jean-François Gaudy, wiceprezes ds. innowacji i technologii cyfrowych, który opowie o nowym teście Touringa oraz Marcin Chrost, Senior Java & Web Developer, Technical Leader z ponad 15-letnim doświadczeniem, trener IT i prelegent, który zdradzi tajniki pracy z IntelliJ debuggerem.

Z kolei 29-30 czerwca w siedzibie głównej Inetum Polska w Warszawie odbędzie się wydarzenie Job XP' 48H Poland, które umożliwi uczestnikom poznanie firmy od kuchni, co najczęściej jest możliwe dopiero podczas okresu próbnego. Na miejscu będzie możliwość porozmawiania z ekspertami, osobami zarządzającymi i specjalistami, którzy chętnie opowiedzą o realizowanych przez Inetum projektach.

Dzięki formule szybkiej rekrutacji (speed recruitment), w trakcie wydarzenia inżynierowie, managerowie czy pracownicy HR będą mogli odbyć pierwsze rozmowy z potencjalnymi kandydatami do pracy w polskim oddziale Inetum. W trakcie eventu odbędą się także warsztaty zarówno dla specjalistów na poziomie juniorskim, jak i regular / senior.

Wyzwaniem dla nas jest pozyskanie jak największej liczby kandydatów w jak najkrótszym czasie. Nasi rekruterzy i managerowie są na nie gotowi! Mamy do zaoferowania ciekawe projekty, zarówno krajowe, jak i międzynarodowe, we wszystkich sektorach biznesowych, a także szkolenia, możliwości rozwoju kompetencji i uzyskania certyfikatów – mówi Monika Terlecka, Dyrektor HR. 

Poszukiwani specjaliści:

inetum logo

  • Programiści Java, .NET, FullStack, Python, ServiceNow, AWS, Front End, NodeJS,
  • Inżynierowie DevOps, Cloud Architekci,
  • Produkt Ownerzy, Scrum Masterowie,
  • Inżynierowie baz danych, 
  • Testerzy manualni i automatyzujący, 
  • Analitycy biznesowi oraz systemowi

- W Polsce zatrudniamy już ponad 750 ekspertów, którzy wspierają klientów Grupy. Dajemy szansę aplikowania wszystkim zainteresowanym – zarówno nowym osobom w branży, jak i doświadczonym ekspertom lub osobom poszukującym możliwości zmiany zawodowej. Każdy ma szansę stać się częścią Grupy i kształtować z nami swoją karierę w preferowanych przez siebie technologiach i sektorach. W związku z dynamicznym rozwojem jako Grupa prowadzimy tę akcję rekrutacyjną, z tymi samymi ambitnymi celami, również na innych naszych rynkach w Europie – mówi Marek Pokorski, Dyrektor Zarządzający Inetum Polska.

Osoby zainteresowane pracą już teraz mogą kontaktować się z firma pod adresem: join@inetum.com

Więcej informacji można znaleźć na stronie wydarzenia WeAreInetum.pl


Następny artykuł » zamknij

PACMAN oszukał procesor Apple


Ostatnie artykuły:

fot. WWF