Ceny akcji - kiedy rosną i dlaczego spadają?

ARTYKUŁ PROMOCYJNY 23-05-2011, 07:43

Nauczyć się inwestować to tak, jak nauczyć się prowadzić samochód i nawet przy sporej szybkości bezpiecznie dojechać do celu. Potrzeba do tego wiedzy oraz praktycznych umiejętności. Można skończyć kurs, jednak dla kierowcy prawdziwą szkołą jazdy jest zawsze podróż po ulicach. A dla inwestora?

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Ceny akcjiDo niedawna, aby zdobyć praktyczną wiedzę o GPW, nie pozostawało nic innego, jak rozpocząć samodzielne inwestowanie i... uczyć się na własnych błędach. Taka nauka jednak kosztuje. Zajmuje dużo czasu, a każdy błąd - siłą rzeczy - ma swoją cenę, a złotówki wykładasz Ty. Zamiast płacić za naukę połową swoich oszczędności i nadwyrężonymi nerwami, może lepiej byłoby sięgnąć po doświadczenie giełdowych praktyków?

„Ceny akcji. Kiedy rosną i dlaczego spadają?” Wiktora Moskalewicza to bardzo praktyczny poradnik stworzony dla osób, które znają teorię GPW, ale w praktyce jeszcze „poważnie” nie inwestowały. Jeśli właśnie planujesz rozwinąć skrzydła na giełdzie i jednocześnie już od samego początku unikać błędów... oto metaforyczny odpowiednik kilkudziesięciu godzin jazdy w terenie w towarzystwie najlepszego instruktora.

Pomiń etap początkującego - zacznij giełdową grę z uprzywilejowanej pozycji

Po zakończeniu lektury powinieneś być zdolny do tego, aby między innymi:

  • Samodzielnie i prawidłowo wybierać akcje do zakupu.
  • Kupować walory w odpowiednim momencie i po odpowiedniej cenie.
  • Samodzielnie decydować o horyzoncie trwania inwestycji.

Wszystkiego tego oraz wielu innych rzeczy nauczysz się stopniowo podczas czytania kolejnych rozdziałów. Ponadto do książki dołączony został dziennik inwestora w postaci arkusza służącego do śledzenia coraz lepszych wyników finansowych i zdobywania doświadczenia, które będzie rosło wraz z każdą przeprowadzaną przez Ciebie transakcją.

>> Dowiedz się więcej i zamów: Ceny akcji

Wydawca jest na tyle pewny jakości wiedzy zawartej tej publikacji, że udziela wiecznej gwarancji. Jeśli zakupiony e-book nie spełni Twoich oczekiwań, będziesz mógł go zwrócić w dowolnym terminie, odzyskując 100% zainwestowanych w niego pieniędzy.

Zamów wersję PDF lub w postaci tradycyjnej książki

Zobacz więcej e-booków


Źródło: Złote Myśli


Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


  
znajdź w serwisie

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.