Cenowe hity dostępne także w sklepie w Szczecinie

04-07-2011, 19:15

Markowy sprzęt komputerowy i multimedialny oferowany w atrakcyjnych cenach dostępny jest nie tylko w sklepie internetowym HIT.PL, ale także w stacjonarnym sklepie w Szczecinie. Rabaty w stosunku do cen rynkowych czasami przekraczają nawet 50%.

Sonda
Interesują cię poprzednie modele sprzętu multimedialnego?
  • tak
  • nie
  • nie kupuję przez internet
wyniki  komentarze

HIT.PL został uruchomiony jesienią zeszłego roku w internecie przez Vobis SA. Firma postanowiła w ten sposób dotrzeć do nowych klientów, nastawionych na okazje cenowe, jednak nie obniżając jakości sprzętu.

Marki są praktycznie takie same, jak w salonach Vobis i sklepie internetowym Vobis.pl. Różnią się tylko ceną, znacznie niższą, dzięki temu, że do oferty HIT.PL trafiają przede wszystkim końcówki serii, ostatnie sztuki albo modele, których ceny można obniżyć ze względu na debiut kolejnej generacji sprzętu.

>> Czytaj też: Wyprzedaże sprzętu Vobis w sklepie Hit

Przykładowe cenowe hity według sklepu HIT.pl
fot. hit.pl - Przykładowe cenowe hity według sklepu HIT.pl
W asortymencie HIT.PL można znaleźć przede wszystkim notebooki, komputery drukarki, monitory, oprogramowanie, GPS, aparaty cyfrowe i kamery oraz inny sprzęt audio-wideo oraz różne akcesoria komputerowe.

- Oprócz produktów wyprzedażowych i końcówek serii w ofercie można znaleźć też około 8 tys. nowych towarów, nieobecnych w ofercie sklepów Vobis. Wszystkie produkty wyróżniają się atrakcyjną ceną, czego dowodem są np. pierwsze pozycje w popularnych porównywarkach cenowych – tłumaczy Michał Sybis, kierownik działu e-commerce w Vobis SA. Już niedługo pojawi się możliwość odbioru towaru we wszystkich salonach Vobis, co na pewno uelastyczni opcje dostawy – dodaje.

Sklep w CH Turzyn przy ul. Bohaterów Warszawy 42 w Szczecinie otwarto 1 lipca br. Vobis planuje uruchomienie kolejnych stacjonarnych sklepów HIT.PL w innych dużych polskich miastach.


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy