Catering dla firm - ile to kosztuje, dlaczego warto skorzystać?

05-09-2019, 10:23

Firmy cateringowe w Warszawie pojawiają się na rynku, niczym grzyby po deszczu. Z roku na rok przybywa ich coraz więcej. Również oferta poszczególnych firm jest coraz bogatsza, bardziej zróżnicowana, jednym słowem – lepsza. Wynika to poniekąd z dużej konkurencji. Dla nas, konsumentów, jest to oczywiście bardzo na plus. Wbrew pozorom nie tylko catering dietetyczny cieszy się dziś ogromną popularnością.

Równie pożądany jest catering dla firm, zwłaszcza w takim mieście jak Warszawa. Prowadząc własny biznes, warto podjąć się współpracy z firmą cateringową. W końcu powodów do zorganizowania mniej lub bardziej uroczystych imprez na pewno nie zabraknie. A trudno sobie wyobrazić prezesa firmy przygotowującego świąteczną kolację lub poczęstunek na biznesowy lunch. Doświadczona firma cateringowa, niezależnie od okazji czy wielkości spotkania, jest w stanie przygotować w pełni profesjonalne, odpowiednie menu, które zadowoli kubki smakowe zarówno wymagających klientów danej firmy, jak również jej współpracowników.

catering dla firm

Dlaczego warto korzystać z usług firm cateringowych?

Catering dla firm to usługa znana od dawna. Zazwyczaj kojarzy się z okazjonalnymi bankietami, spotkaniami biznesowymi, czy konferencjami. Tymczasem, coraz więcej firm podejmuje się stałej współpracy z firmami cateringowymi w celu zapewnienia pracownikom gotowych obiadów. Bo jak wiadomo, szanowany i doceniany pracownik, który czuje, że jest ważny dla swoich pracodawców, pracuje lepiej i tym samym generuje większe zyski dla prowadzonego biznesu. Koszt cateringu obiadowego nie jest wygórowany, zwłaszcza jeśli przełożymy go na komfort i wygodę jaką zapewnia. I tak np. w Warszawie, firm cateringowych oferujących obiady dla pracowników, nie brakuje. Z łatwością można znaleźć najbardziej optymalną ofertę.

Catering na spotkania i eventy biznesowe

Bardziej popularną opcją jest catering na eventy biznesowe. Można wręcz powiedzieć, że tego typu usługa wydaje się wręcz niezbędna w dzisiejszych czasach. Współczesne prowadzenie biznesu wymaga często dbania o wiele detali. Przygotowanie zróżnicowanego menu na spotkanie biznesowe, zwłaszcza dla sporej liczby uczestników, może być nie lada wyzwaniem. Podobnie, przygotowanie smacznego poczęstunku dla gości eventu biznesowego. Takie działanie może być na tyle czasochłonne i pracochłonne, że lepiej zainwestować w profesjonalną firmę cateringową i oszczędzić sobie nerwów niż trudzić się samodzielnie. Dla kogoś, kto ma doświadczenie w tej kwestii, nie jest to żaden wysiłek, a dla nas jest to na pewno ogromna wygoda. Ktoś powie, że można wszystko zorganizować w restauracji. Oczywiście, że można, ale zamówienie cateringu bezpośrednio do firmy często wiąże się z mniejszymi kosztami niż wynajęcie sali w restauracji i dodatkowo zamówienie smacznego jedzenia. Cennik cateringu w Warszawie jest bardzo korzystny i nierzadko wypada lepiej niż spotkanie zorganizowane w lokalu. A nerwów przy tym wszystkim jest zdecydowanie mniej.

catering dla firm

Catering na konferencje i bankiety firmowe

Równie dużą popularnością cieszy się catering na konferencje i bankiety firmowe. Nic w tym dziwnego, gdyż przygotowanie tego typu wydarzeń to ogromne wyzwanie logistyczne, szczególnie gdy mamy do czynienia z bankietem lub konferencją na kilkaset osób. Trzeba wtedy zadbać o wynajem sali, sprzętu, wygodę gości i wiele innych spraw. Często na zaplanowanie atrakcyjnego menu nie starcza już czasu, a zaserwowanie gościom słonych krakersów i kawy nie leży w dobrym guście i na pewno nie zostałoby odebrane w pozytywny sposób. A jak wiadomo, odpowiedni wizerunek firmy to dziś połowa sukcesu w biznesie. Elegancki, może nawet i niesztampowy poczęstunek, jak również odpowiednia obsługa gości, stanowią ważny dodatek do organizowanych konferencji i bankietów. Na pewno są czymś, co może zrobić wrażenie na zaproszonych gościach i tym samym podnieść notowania firmy. Profesjonalny catering na konferencje i bankiety sprawia, że każde spotkanie biznesowe kończy się sukcesem, a przede wszystkim prowadzi do polepszenia wizerunku firmy w oczach jej klientów i pracowników. Jeszcze do niedawna mogło się wydawać, że catering to opcja zarezerwowana wyłącznie dla dużych przedsiębiorstw. Dziś jest to równie wygodne rozwiązanie dla średnich, a nawet i bardzo małych firm, które dbają o swój wizerunek, a podczas organizowania spotkań biznesowych, chcą wypaść profesjonalnie. Poza tym, taki catering to wygoda nie do przecenienia.

catering dla firm

Catering na święta w firmie

Spotkania świąteczne w firmie powoli stają się tradycją. Na pewno jest to miły gest w stronę wszystkich pracowników. Jednakże zaplanowanie właściwego poczęstunku dla kilkunastu, kilkudziesięciu, a nawet i większej ilości osób, to niełatwe zadanie. Samo przygotowanie menu to nie wszystko. Ważny jest także odpowiedni serwis. W takich sytuacjach catering świąteczny oferowany przez profesjonalne firmy cateringowe, np. w Warszawie, okazuje się być prawdziwym wybawieniem. Dzięki usługom firmy cateringowej możemy mieć pewność, że spotkanie przy wspólnym stole zakończy się sukcesem. Można więc powiedzieć, że catering świąteczny to idealne rozwiązanie dla każdego, kto potrzebuje smacznego menu i profesjonalnej obsługi na wyjątkową okazję. Warto w tym miejscu dodać, że catering to nie tylko samo zamówienie jedzenia. Podejmując się współpracy z doświadczoną firmą mamy pewność, że specjaliści od gastronomii pomogą nam dobrać menu odpowiednie na daną okazję – od przekąsek zaczynając, poprzez dania główne, na deserach kończąc.

Cennik cateringu – ile to kosztuje?

Wydawać by się mogło, że cennik cateringu w Warszawie, potrafi przysporzyć o zawrót głowy. Tymczasem sytuacja wygląda zupełnie inaczej. Firm cateringowych w stolicy nie brakuje i cały czas pojawiają się nowe na rynku. Przez to oferta na usługi cateringowe jest bardzo konkurencyjna i bez problemu można znaleźć tę najbardziej idealną dla siebie. Oczywiście cennik cateringu świątecznego, czy koszt cateringu na konferencje lub inne wydarzenia firmowe, uzależniony jest kilku czynników, m.in. wielkości cateringu, a więc na ile osób ma być przygotowany poczęstunek, od rodzaju serwowanych dań, specjalnych życzeń, itd. Jednakże w dzisiejszych czasach każdy powinien znaleźć usługi cateringowe, które spełnią oczekiwania pod każdym względem, również tym finansowym.Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


fot. Kaspersky


Tematy pokrewne:  

tag komunikat firmytag catering dla firm
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.