Apple Facebook Google Microsoft badania bezpieczeństwo patronat DI prawa autorskie serwisy społecznościowe smartfony

Blogersi na dużym ekranie w Łodzi już w czwartek (wideo)

14-12-2011, 09:05

Łódzka premiera filmu dokumentalnego "Blogersi" w reżyserii Jarka Rybusa odbędzie się już w najbliższy czwartek.

Film zostanie wyemitowany w czwartek, 15 grudnia o godzinie 17.30 w łódzkim kinie "Charlie". Wstęp jest wolny, a zatem nie powinno brakować chętnych do zapoznania się z długo wyczekiwanym materiałem.

Czytaj także: Większość blogerów to wciąż hobbyści

- Szukamy odpowiedzi na pytania, czy spotkania blogerów z najwyższymi władzami w Polsce oznaczają, że rośnie nam nowa siła opiniotwórcza, tym razem w cyberprzestrzeni? - mówił niedawno Jarek Rybus. - Na ile jest to moda, a na ile rzeczywista siła przekazu, która powinna być doceniana nie tylko przez marketerów, ale i polityków?

Po filmie odbędzie się dyskusja panelowa z udziałem producenta, scenarzysty, a także reżysera filmu - Jarosława Rybusa oraz oczywiście samych blogerów. W Łodzi będzie można spotkać m.in. Macieja Budzicha (Mediafuna), Tomasza Tomczyka (Kominka), a także Krystiana Kozerawskiego (Mac Kozera).

Jak zapewniano już na początku roku, "Blogersi" mają sprowokować do dyskusji na temat zmian, jakie zachodzą w mediach. Kto bloguje i czy blog to na pewno dzisiaj tylko pamiętnik internetowy? - pyta Rybus. - A może samo określenie "blogowanie" jest już historią i dzisiaj jest to po prostu... korzystanie z sieci i jej mimowolne współtworzenie?

Czytaj także: Aplikacja Bloggera także dla iOS


Aktualności | Porady | Gościnnie | Katalog
Bukmacherzy | Sprawdź auto | Praca
biurowirtualnewarszawa.pl wirtualne biura w Śródmieściu Warszawy


Artykuł może w treści zawierać linki partnerów biznesowych
i afiliacyjne, dzięki którym serwis dostarcza darmowe treści.

              *              Ostatnie artykuły:

fot. Freepik
fot. G Data