„Biznes rusza pełną parą” - warsztaty w całej Polsce

27-09-2011, 14:06

Dziś rusza cykl warsztatów biznesowych wspierających lokalnych przedsiębiorców. Spotkania pod hasłem "Biznes rusza pełną parą" dedykowane są przedstawicielom mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw. Celem warsztatów jest edukacja przedsiębiorców w zakresie rozwoju biznesu, odkrycia jego potencjału i przyspieszenia rozwoju firmy.

Sonda
Masz pomysł na swój własny biznes?
  • Tak
  • Nie
wyniki  komentarze

Do projektu "Biznes rusza pełną parą" zaproszono ekspertów działających od lat w swojej branży, którzy znają i rozumieją potrzeby sektora MŚP. Ważnym elementem warsztatów jest edukacja w zakresie rozwoju firmy w internecie, ale również możliwość wymiany doświadczeń i integracji lokalnych środowisk przedsiębiorców.

Podczas spotkań w każdym z siedmiu miast uczestnicy mają poznać pomysły na:

  • pozyskanie środków na finansowanie własnej działalności,
  • zwiększenie swojej zdolności kredytowej,
  • uzyskanie oszczędności na samochodach służbowych,
  • wypromowanie własnej firmy w internecie.

Czytaj też: Przygotowania do e-nnovation w toku

- Sektor małych i średnich przedsiębiorstw pełni bardzo ważną rolę w budowaniu krajowego dobrobytu. Duży procent PKB zawdzięczamy właśnie małym firmom. Chcemy pomóc temu sektorowi w rozwoju i odkryciu na nowo własnego potencjału. Stąd pomysł na cykl warsztatów, które mogą być szczególnie przydatne w trudnych czasach dla przedsiębiorców. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą dowiedzieć się czegoś o możliwościach wypromowania firmy w internecie i zamierzają rozwijać swój biznes - mówi Mateusz Ostachowski z firmy Kompan.pl. Na spotkaniach będziemy przedstawiać konkretne pomysły - dużo praktycznych rozwiązań - dodaje.

Warsztaty odbędą się w Katowicach, Szczecinie, Krakowie, Łodzi, Rzeszowie, Wrocławiu i Sopocie. Pomysłodawcą i głównym organizatorem projektu jest firma Masterlease. Współorganizatorem warsztatów jest Kompan.pl - firma wspierająca przedsiębiorców w zakresie marketingu internetowego. W każdym z miast patronem merytorycznym warsztatów będzie lokalna izba gospodarcza lub instytucja zrzeszająca środowisko lokalnych przedsiębiorców. Dla uczestników wstęp na warsztaty jest bezpłatny.

Więcej informacji na temat projektu i formularz rejestracji: www.biznespelnapara.pl


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Wrzesień 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930