Bezpłatny internet w komunikacji miejskiej od ING

08-05-2012, 16:15

Na początku maja br. na ulice 12 polskich miast wyjedzie wyjątkowe autobusy komunikacji miejskiej, umożliwiające bezpłatne połączenie z internetem. Dzięki wyposażeniu pojazdów w mobilne hot spoty w czasie podróży pasażerowie będą mogli za darmo korzystać z internetu.

ING Autobusy WIFI są kontynuacją rozpoczętej w grudniu 2011 r. kampanii ING "WIFI Express", promującej bankowość internetową. Obecnie rozpoczynamy kolejny etap kampanii, wychodząc poza telewizję i internet. Chcemy być tam, gdzie ludzie mają naturalną potrzebę korzystania z internetu - mówi Barbara Pasterczyk, Dyrektor Departamentu Komunikacji Marketingowej ING Banku Śląskiego.

Czytaj też: Darmowy internet mobilny dla każdego

80 autobusów z bezpłatnym dostępem do internetu będą jeździć w maju i czerwcu br. w 12 miastach: Warszawie, Krakowie, aglomeracji katowickiej, Łodzi, Poznaniu, Trójmieście, Bielsku-Białej, Bydgoszczy, Częstochowie, Opolu, Rzeszowie i Szczecinie. Będzie je można rozpoznać po pomarańczowym kolorze i informacji "Tu masz darmowy internet od ING". W Trójmieście akcją zostaną objęte także 2 pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej.

Aby skorzystać z internetu, wystarczy po prostu spośród dostępnych sieci połączyć się z "ING Autobus WIFI" lub "ING SKM WiFi".


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy