Bezpłatne szkolenia z aplikacji biurowych Microsoftu

05-05-2011, 21:23

Trwają zapisy na bezpłatne szkolenia z aplikacji MS Office organizowane przez firmę BizTech w województwie mazowieckim. Udział w szkoleniach pozwoli pozyskać wiedzę niezbędną do obsługi aplikacji biurowych i certyfikaty, które mogą pomóc w znalezieniu pracy.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Niedawno odbyła się siódma z 12 tur bezpłatnych szkoleń z aplikacji biurowych na poziomie podstawowym. Trwa nabór na kolejną turę. W poprzednich turach przeszkolono już 105 osób pracujących i zamieszkałych na terenie województwa mazowieckiego. Sukcesywnie podchodzą one teraz do egzaminów.

Sonda
Czy uważasz osoby starsze za cyfrowo wykluczone w Polsce?
  • tak
  • nie
  • nie mam zdania
wyniki  komentarze

- W ramach projektu „ECDL dla początkujących i zaawansowanych” przeszkoliliśmy dotychczas 105 osób, większość z nich przystąpiła już do egzaminów - mówi Urszula Krajewska, Dyrektor Edukacji w BizTech Konsulting SA. Przystąpienie do egzaminu nie jest obowiązkowe, ale wszystkich gorąco do tego zachęcamy, bo uzyskany po zdaniu egzaminów Certyfikat ECDL jest uznawany w całej Europie i jest bezterminowy – dodaje.

>> Czytaj też: Akademia Allegro pomaga zmniejszać wykluczenie cyfrowe

O szkoleniach pisaliśmy w Dzienniku Internautów w styczniu br. We wszystkich turach szkoleń jest łącznie 180 wolnych miejsc. Szkolenia, finansowane ze środków Unii Europejskiej, przeznaczone są dla osób pracujących i zamieszkałych na terenie województwa mazowieckiego.

Spotkanie organizowane przez BizTech na rzecz wykluczenia cyfrowego
fot. BizTech - Spotkanie organizowane przez BizTech na rzecz wykluczenia cyfrowego
Szkolenia obejmują cztery obszary podstawowe (moduły): przetwarzanie tekstów (Word 2007), arkusze kalkulacyjne (Excel 2007), grafika menedżerska i prezentacyjna (PowerPoint 2007), usługi w sieciach informatycznych (m.in. MS Outlook 2007), a także trzy obszary zaawansowane - moduły na przykładach programów MS Word, Excel oraz PowerPoint 2007.

>> Czytaj też: Starsze osoby są cyfrowo wykluczone?

Każde szkolenie kończy się bezpłatnym egzaminem. Zaliczenie czterech egzaminów jest równoznaczne z otrzymaniem Certyfikatu ECDL Start, który otwiera drogę do uzyskania Europejskiego Certyfikatu Umiejętności Komputerowych (ECDL - European Computer Driving Licence), uznawanego w całej Unii Europejskiej, potwierdzającego umiejętności posługiwania się komputerem i aplikacjami.

Więcej informacji na stronie organizatora: www.biztech.plSprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


fot. Kaspersky


  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.