Bezpieczne transakcje elektroniczne - bezpłatne warsztaty BizTech

redakcja 15-04-2011, 11:16

28 kwietnia br. BizTech Konsulting organizuje jednodniowe warsztaty prezentujące rozwiązania z zakresu bezpieczeństwa elektronicznych transakcji i informacji firmy Nexus Technology – przeznaczonych dla sektora finansowego.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


W dzisiejszym świecie, pełnym zagrożeń związanych z wykorzystywaniem nowoczesnych technologii, istotne jest skuteczne zabezpieczanie danych i zasobów. Zwłaszcza w przypadku banków i instytucji finansowych należy szczególnie dbać o bezpieczeństwo informacji poufnych i transakcji przeprowadzanych w sieci. Stosowanie profesjonalnych rozwiązań zabezpieczających świadczy o trosce o klientów, co procentuje ich zadowoleniem i lojalnością.

Warsztaty przygotowano z myślą o zapotrzebowaniu na takie rozwiązania. Prezentują one najlepszej jakości produkty oferowane przez Nexus Technology, które zwiększają bezpieczeństwo komunikacji i transakcji przeprowadzanych drogą elektroniczną. Warsztaty skierowane są do kadry IT, osób zajmujących się bezpieczeństwem informacji i transakcji elektronicznych.

Firma Nexus Technology powstała w Szwecji i obecnie posiada kilkanaście biur na terenie Europy. Od 25 lat dostarcza zaawansowane technologicznie produkty do identyfikacji i autentykacji klientów dokonujących transakcji drogą elektroniczną.

Zajęcia poprowadzi, mieszkający w Berlinie, Jack Piekarski, odpowiedzialny w Nexus Technology za rozwój biznesowy we wschodniej Europie, głównie w Polsce, na Węgrzech i Chorwacji.

Szczegóły i rejestracja uczestników na stronie biztech.plSprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.