Będzie sportowe reality show w internecie

06-08-2010, 18:37

Think Kong organizuje sportowe reality show online pod tytułem „Ona vs. On”. Program będzie przedstawiać rywalizację sportową między kobietą a mężczyzną. Do 10 sierpnia trwa casting.

W ramach akcji dwoje uczestników zmierzy się w licznych konkursach, by sprawdzić, która płeć okaże się lepsza w sporcie.

>> Czytaj też: Ekologiczny reality show online

Sonda
Wziąłbyś/wzięłabyś udział w reality show?
 • Tak
 • Nie
wyniki  komentarze

Przez miesiąc będą trenować pod okiem profesjonalnego trenera Gniewomira Czarneckiego – instruktora wspinaczki ściankowej. Cotygodniowe konfrontacje będą testować ich wszechstronność i przygotowanie po to, by ostatecznie mogli zmierzyć się w Wielkim Finale. Swoje treningi, postępy i emocje będą relacjonować w internecie - w serwisie hungry4sport.com oraz innych portalach społecznościowych.

Do 10 sierpnia będzie trwać ogólnopolski dwuetapowy casting, w którym zostaną wybrani sportowi reprezentanci płci. W pierwszym etapie głosy internautów zadecydują o składzie finałowej dziesiątki. W drugiej części castingu uczestnicy zostaną poddani testom sprawnościowym mającym na celu wyłonienie najlepszych.

Zwycięzca otrzyma laptop Sony VAIO oraz 3 tysiące złotych do wydania w sklepach Campusa. Dla przegranej lub przegranego w finale przygotowano bon na tysiąc zotych na zakupy w sklepach Campus.

Zgłaszając swoją kandydaturę, uczestnik ma za zadanie przesłać 1-4 zdjęcia przedstawiające jego sportową aktywność oraz opisać w kilku słowach, jak zaspokaja swój „głód” sportu.

>> Czytaj też: UE: Nauka i technologia ważniejsze od sportu

Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie: onavson.hungry4sport.com


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella

Warto przeczytać:

    
  znajdź w serwisie

  RSS  
  RSS  

  RSS - Wywiad
  Wywiad  
  RSS - Interwencje
  RSS - Porady
  Porady  
  RSS - Listy
  Listy  
  « Październik 2021»
  PoWtŚrCzwPtSbNd
   123
  45678910
  11121314151617
  18192021222324
  25262728293031