AutoMapa przewodnikiem po remontowanych miastach

01-09-2010, 21:54

AutoMapa udostępniła funkcję automatycznego blokowania odcinków dróg oraz wyświetlania zdarzeń drogowych i utrudnień w ruchu pobieranych z systemu AutoMapa Traffic. To kolejna funkcja AutoMapy, obok inteligentnego wyznaczania tras z uwzględnieniem aktualnej sytuacji drogowej i wizualizacji korków wraz z przepustowością dróg, umożliwiająca kierowcom omijanie korków i utrudnień w ruchu.

Funkcja omijania blokad dróg w Automapie
fot. - Funkcja omijania blokad dróg w Automapie
Wielu kierowców, wracając z wakacyjnych podróży do swoich miast, już pierwszego dnia utknęło w gigantycznych korkach. Drogi, które do tej pory były przejezdne, zamieniły się w nieruchome zatory drogowe. Objazdy, którymi zwykle skracało się drogę, przestały spełniać swoją rolę. Każde miasto ma swój własny rytm, który przez remonty został zaburzony.

>> Czytaj też: Komórka pokaże, gdzie są korki

Sonda
Korzystasz z Automapy?
  • Tak
  • Nie
  • Zamierzam w najbliższym czasie
wyniki  komentarze

W związku z przygotowaniami do Euro 2012 sytuacja na polskich drogach, a zwłaszcza w miastach będących gospodarzami mistrzostw, zmienia się niezwykle dynamicznie. Zamykane i przebudowywane są duże fragmenty dróg, remontowane są torowiska i zmieniana jest organizacja ruchu. Warszawscy kierowcy dodatkowo muszą zmierzyć się z utrudnieniami wynikającymi z budowy drugiej linii metra.

W najnowszej AutoMapie 6.6 wprowadzono funkcję automatycznego blokowania remontowanych odcinków pozyskiwanych z systemu AutoMapa Traffic. Korzystający z niej kierowcy są prowadzeni w taki sposób, by ominąć wyłączone fragmenty dróg.

>> Czytaj też: Z Targeo Traffic Live! ominiesz korki

Nowa funkcja jest dostępna bezpłatnie dla wszystkich użytkowników posiadających ważną subskrypcję.


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Październik 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031