AutoMapa aktualizuje online zamykane i otwierane odcinki dróg

10-06-2011, 10:55

Według danych AutoMapy ponad 400 odcinków dróg w Polsce jest remontowanych, a do tego wprowadzono setki objazdów. Wszystkie te informacje mają być na bieżąco aktualizowane w AutoMapie online.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Sonda
Korzystasz z AutoMapy?
  • tak
  • nie
  • nie prowadzę samochodu/nie korzystam z nawigacji
wyniki  komentarze

W najbliższą sobotę użytkownicy AutoMapy wykorzystujący technologię LiveDrive! zobaczą na ekranach swoich nawigacji wyłączone z ruchu ulice w Warszawie, a AutoMapa poprowadzi ich innymi drogami tak, by pokonać korki, które mogą sparaliżować miasto.

- AutoMapa, jako pierwsza i jedyna do tej pory nawigacja, posiada dane o remontach polskich dróg i jest w stanie reagować natychmiast na zmiany w organizacji ruchu. Technologia LiveDrive! pozwala bowiem nie tylko na przesyłanie informacji o korkach i wykorzystywanie tych danych do możliwie najszybszego przejechania trasy, ale również na zasilanie nawigacji w nowe i niespodziewane zdarzenia drogowe - powiedział Janusz M. Kamiński, szef PR i Marketingu AutoMapy.

>> Czytaj też: AutoMapa przewodnikiem po remontowanych miastach

AutoMapa wskaże zamykane i otwierane odcinki dróg
fot. AutoMapa - AutoMapa wskaże zamykane i otwierane odcinki dróg
 Prace budowlane i remontowe trwają na wszystkich kluczowych trasach łączących południe z północą Polski i wschód z zachodem. Na drodze krajowej nr 8 od Piotrkowa Trybunalskiego do granicy województwa mazowieckiego (czyli łącznie przez ponad 80 kilometrów) kierowcy do dyspozycji mają tylko po jednym pasie ruchu. Ponad 20 remontów prowadzonych jest na popularnej „siódemce”, czyli trasie Warszawa – Gdańsk.

Mieszkańcy Warszawy przygotowują się do możliwego paraliżu komunikacyjnego. Już teraz zamknięta jest ulica Sokola pomiędzy Wybrzeżem Szczecińskim a ulicą Zamoyskiego, jak również ograniczono ruch na ulicy Grzybowskiej, co skutkuje potężnymi korkami w centrum miasta. Natomiast od 11 czerwca 2011 roku, w związku z budową drugiej linii metra, wyłączona z ruchu zostanie jedna z głównych arterii miasta – ul. Świętokrzyska i Prosta.Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


  
znajdź w serwisie

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.