Aula Polska Kraków po raz piąty. Już 26 kwietnia

18-04-2018, 10:51

W czwartek, 26 kwietnia 2018 roku o godzinie 18:30 rozpocznie się kolejna, piąta już edycja Auli Polskiej Kraków. Tematem najbliższej Auli będzie Personal Branding i wszystko, co się z nim łączy. Prelegenci, a wśród nich Maciek Stęga, Kamil Kozieł wraz z Luizą Nowak, Karolina Latus oraz Aneta Wątor, podzielą się wiedzą o tym, jak budować swoją markę w mediach.

aula polska kraków

Aula Polska to cykl spotkań ogólno marketingowych. Odbywa się w kilkunastu miastach w Polsce, a nawet za granicą. W Krakowie organizatorem Auli jest FreshMail. Wydarzeniu patronuje Urząd Miasta Krakowa, a także serwisy biznesowe i marketingowe m.in.: Sprawny Marketing, Marketing przy Kawie, Marketer+ i SocialPress.

Spotykamy się w Krakowie już po raz piąty. Tym razem widzimy się w nowym miejscu - na Uniwersytecie Ekonomicznym przy ul. Rakowickiej 27 w Krakowie, w sali nr 9 pawilonu sportowo-dydaktycznego. 26 kwietnia (w czwartek) poruszymy temat Personal Brandingu, rejestracja uczestników od godziny 18:15.

Poprzednia, czwarta edycja Auli przeszła wszelkie oczekiwania organizatorów - na sali pojawiło się blisko 270 uczestników.

aula polska kraków

Tematem piątej edycji jest Personal Branding. Zaproszeni prelegenci podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem, jak budować swoją markę w mediach. Poruszą również temat wystąpień publicznych, które stanowią ważną część budowania swojej marki.

Wystąpią: Maciek Stęga - Community Manager w WebskiHR, freelancer i konsultant, specjalista od employer brandingu, Kamil Kozieł - szkoleniowiec, założyciel ITSchool oraz PrezART, Luiza Nowak - współzałożycielka firmy PrezART, projektantka slajdów i specjalista ds. marketingu, Karolina Latus - trener, coach, projektuje i stosuje narzędzia oceny kompetencji, związana z branżą HR i od 7 lat prowadzi Agencję Zatrudnienia CRAFTS. A także Aneta Wątor - certyfikowany praktyk Kaizen, trener sprzedaży i umiejętności miękkich oraz autorka książki “Kaizen w biznesie”.

Aula Polska Kraków jest wydarzeniem darmowym, jednak z powodu ograniczonej liczby miejsc należy się na nie zapisać. Można to zrobić za pośrednictwem strony https://aulakrakow5.evenea.pl/, a więcej szczegółów można znaleźć na oficjalnej stronie konferencji. Tematy poszczególnych wystąpień zostaną podane wkrótce, dlatego zachęcamy do śledzenia na bieżąco profilu Auli Kraków na Facebooku.

Przypominamy liczba miejsc jest ograniczona, więc warto zapisać się już dziś:

https://aulakrakow5.evenea.pl/


Źródło: Patronat medialny
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytaćfot. Devirefot. Fortinet


  
znajdź w serwisie

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
Serwisy specjalne: