Apple Facebook Google Microsoft badania bezpieczeństwo patronat DI prawa autorskie serwisy społecznościowe smartfony

Asana otwiera biuro w Warszawie

20-12-2023, 20:48

Asana, znana platforma zarządzania pracą przedsiębiorstw, ogłosiła dzisiaj otwarcie nowego biura w Warszawie. Będzie to 13. biuro Asana na świecie i 6. w regionie EMEA. Nowi członkowie zespołu w Warszawie będą skupiać się na dalszym rozwoju integracji strategicznych między platformą Asana a innymi narzędziami stosowanymi przez przedsiębiorstwa.

Asana otwiera biuro w Warszawie

Polskie biuro Asana będzie mieścić się w budynku Wolf Marszałkowska, zlokalizowanym w centrum Warszawy. Polski zespół Asana będzie obejmować stanowiska w dziedzinie inżynierii, technologii przedsiębiorstw, bezpieczeństwa i technicznych operacji użytkownika.

- Polska szybko staje się ośrodkiem innowacji o krytycznym znaczeniu w Europie i cieszymy się, że możemy wprowadzić firmę Asana do tego dynamicznego regionu - powiedział Ryan Atkins, kierownik ds. inżynierii i zarządzania produktami w Asana. - Wraz z przyspieszeniem rekrutacji w Polsce nasz zespół będzie obejmował stanowiska w dziedzinie kontaktów z klientami, a także badań i rozwoju, których rolą będzie wzmocnienie ekosystemu przedsiębiorstw łączącego Asana z innymi wiodącymi narzędziami technologicznymi.

Rozwój w Polsce zapewnia wkład w dynamiczną działalność w regionie EMEA, gdyż organizacja stale powiększa swoją bazę klientów w tym regionie. Dzięki dopracowanemu strategicznemu podejściu regionalnemu i nowemu kierownictwu niektóre z największych transakcji netto Asana w ostatnich miesiącach miały miejsce właśnie w regionie EMEA.

Asana aktywnie rekrutuje członków nowego zespołu w Warszawie. Więcej informacji o dostępnych stanowiskach można znaleźć na stronie: asana.com/jobs/warsaw.

Źródło: Business Wire


Aktualności | Porady | Gościnnie | Katalog
Bukmacherzy | Sprawdź auto | Praca
biurowirtualnewarszawa.pl wirtualne biura w Śródmieściu Warszawy


Artykuł może w treści zawierać linki partnerów biznesowych
i afiliacyjne, dzięki którym serwis dostarcza darmowe treści.

              *