Apple Facebook Google Microsoft badania bezpieczeństwo patronat DI prawa autorskie serwisy społecznościowe smartfony

Aplikacja mobilna dla polskiego rynku sztuki

08-02-2019, 15:33

Nowa aplikacja daje m.in. możliwość zdalnego udziału w licytacjach czy śledzenia transmisji live z aukcji za pomocą smartfona czy tabletu. Obiekty kupować można, ustawiając wcześniej limity zleceń lub na bieżąco licytując interesujące obiekty podczas trwania aukcji.

Aplikacja DESA Unicum została przygotowana tak, aby proces aukcyjny (zarówno dla kupujących, jak i sprzedających) można było przeprowadzić za pomocą urządzenia mobilnego. Poczynając od zdalnego udziału w aukcjach na żywo. 

Obiekty – warte od kilkuset złotych do nawet kilku milionów – kupować można bezpośrednio z aplikacji, ustawiając wcześniej limity zleceń lub na bieżąco licytując interesujące nas prace podczas trwania aukcji. 

Narzędzie posiada szereg udogodnień. Za pomocą aplikacji można przeglądać obiekty z nadchodzących oraz archiwalnych aukcji, śledzić historię swoich zleceń i licytacji. Możemy również obserwować ulubionych artystów i ich dzieła, a sprzedający mogą przesyłać obiekty do wyceny. Dodatkowo aplikacja umożliwia otrzymywanie powiadomień push na kilka minut przed licytacją obserwowanego przez nas obiektu. Aplikację na urządzenie z systemami iOS i Android można pobrać ze sklepów App Store i Google Play. 

Źródło: DESA Unicum


Aktualności | Porady | Gościnnie | Katalog
Bukmacherzy | Sprawdź auto | Praca
biurowirtualnewarszawa.pl wirtualne biura w Śródmieściu Warszawy


Artykuł może w treści zawierać linki partnerów biznesowych
i afiliacyjne, dzięki którym serwis dostarcza darmowe treści.

              *              Ostatnie artykuły:

fot. Petronasfot. Sophosfot. Freepikfot. Freepik