Apple Facebook Google Microsoft badania bezpieczeństwo patronat DI prawa autorskie serwisy społecznościowe smartfony

Aplikacja FlexIt do treningu personalnego na telewizorach Samsung

27-02-2024, 18:23

Firma Samsung ogłosiła nowe partnerstwo z FlexIt - platformą która umożliwia użytkownikom na całym świecie dostęp do usług treningu personalnego. Aplikacja FlexIt już niedługo pojawi się w Polsce w najnowszych modelach telewizorów Samsung.

W pierwszej połowie 2024 roku aplikacja zadebiutuje na najnowszych modelach telewizorów Samsung: Excellence Line 8K, Neo QLED, OLED, UHD (powyżej modelu DU7000) i The Frame. W kolejnych miesiącach będzie dostępna także na wybranych modelach z 2022 roku i 2023 roku.

Aplikacja FlexIt do treningu personalnego na telewizorach Samsung

Użytkownicy będą mogli z niej korzystać za pośrednictwem Samsung Daily+ – nowego centrum lifestyle’owego na telewizorach Samsung, które zaprezentowano podczas tegorocznego wydarzenia World of Samsung we Frankfurcie.

Samsung Daily+ to nowe centrum stylu życia dla użytkowników telewizorów Smart TV, umożliwiające im korzystanie za pomocą jednego interfejsu z usług i funkcji lifestyle’owych – takich jak dostęp do szkoleń osobistych, w tym fitness w domu, usługi telezdrowia, rozmowy wideo i inne zdalne rozwiązania komputerowe.

Na stronie internetowej aplikacji FlexIt użytkownicy mogą wyszukiwać, rezerwować i płacić za ekskluzywne, wirtualne indywidualne sesje fitness, która odbywają się na ekranie telewizora. Po przyłączeniu kamery internetowej[1] lub skorzystaniu z aparatu smartfonu wirtualni profesjonaliści doradzający w sprawach zdrowia[2] przekazują informacje zwrotne w czasie rzeczywistym, dostosowują treningi i proponują modyfikacje ich ustawień.

Aplikacja FlexIt pomaga użytkownikom podejść do swojego zdrowia w bardziej holistyczny sposób, w zaciszu własnego domu lub dowolnego innego miejsca. Oprócz treści treningowych, FlexIt oferuje szkolenia w zakresie odżywiania, mniej intensywne ćwiczenia, takie jak medytacja i joga, oraz fizjoterapię i terapię zajęciową. Dzięki wirtualnej współpracy z trenerem, który rozumie osobistą drogę w budowaniu kondycji użytkownika i cele związane z dobrym samopoczuciem, opracowywany jest możliwy do realizacji program ćwiczeń, który odpowiada potrzebom i stylowi życia.


Aktualności | Porady | Gościnnie | Katalog
Bukmacherzy | Sprawdź auto | Praca


Artykuł może w treści zawierać linki partnerów biznesowych
i afiliacyjne, dzięki którym serwis dostarcza darmowe treści.

              *