Anonymous ujawnili dane byłego dyrektora FBI

22-08-2011, 13:42

To nie pierwsze włamanie do konta na Gmailu należącego do byłego dyrektora FBI w Los Angeles.

W ubiegłym tygodniu Anonymous udostępnili informacje na temat policjantów z San Francisco, a tym razem podobny atak dotknął byłego dyrektora FBI.

>>Czytaj także: Anonymous udostępnili dane na temat policjantów

:[SONDA]:Richard T. Garcia był głową FBI w Los Angeles, natomiast obecnie jest szefem bezpieczeństwa Shell Oil. Anonymous udostępnili torrenta z ponad gigabajtem informacji należących do wojskowego podwykonawcy Vanguard Defense Industries, w tym wiadomości, które Garcia wymieniał ze współpracownikami.

Wśród upublicznionych informacji znaleźć można m.in. plany budowy bezzałogowego helikoptera ShadowHawk, który miałby patrolować granice Stanów Zjednoczonych. Serwis Niebezpiecznik poinformował także o e-mailach od doradcy Merrill Lynch, które miały zawierać ostrzeżenia związane z możliwym obniżeniem ratingu kredytowego USA.

Choć upublicznione informacje trudno nazwać nieistotnymi, Garcia podkreślił, że nie ma wśród nich żadnych tajnych danych, które mogłyby zagrozić bezpieczeństwu państwa. Przedstawiciel Vanguard Defense Industries przyznał również, że hakerzy uzyskali dostęp do konta byłego dyrektora FBI na Gmailu. Według Anonymous nie było to zbyt trudne - ich zdaniem Garcia od czasu poprzednich ataków tego typu nie zmienił nawet swojego hasła.

>>Czytaj także: Tylko kilku członków Anonymous chce zniszczyć Facebooka


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Październik 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031