Anonymous grożą meksykańskim politykom

15-11-2011, 09:47

Internetowi aktywiści kontynuują swoją walkę ze skorumpowanymi politykami, których - jak zapewniają - nie brakuje w Meksyku.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


W serwisie YouTube pojawiły się dwa nowe materiały wideo, które opublikowane miały zostać przez znaną grupę Anonymous. Jeden z nich udostępniono na stronie niedawno utworzonej meksykańskiej partii, po czym witryna ugrupowania została zaatakowana przez aktywistów.

Czytaj także: Salwador zaatakowany przez Anonymous

Członkom Anonymous nie spodobały się meksykańskie wybory, w których siostra prezydenta Calderona ubiegała się o stanowisko w stanie Michoacán. Według internetowych aktywistów tamtejszy rząd jest odpowiedzialny za większość przestępstw związanych z kartelami.

Jak poinformowała firma Sophos, Anonymous wytoczyli w tym samym czasie wojnę również kanadyjskiemu Toronto. Burmistrz miasta zapowiedział, że zamierza usunąć protestujących z miejskiego parku jeszcze w tym tygodniu. 

Choć nie ma pewności, czy za groźbami stoi większa grupa internetowych aktywistów, eksperci zajmujący się bezpieczeństwem oczekują w najbliższym czasie ataków DDoS na internetowe strony Toronto. Na początku listopada Anonymous zaatakowali również witryny izraelskiej agencji wywiadowczej Mosad, po tym jak tamtejsze wojsko zatrzymało dwa jachty próbujące naruszyć blokadę Strefy Gazy.

Czytaj także: Anonymous grozili ujawnieniem danych członków kartelu (wideo)


Źródło: YouTube, Sophos


Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.