Apple Facebook Google Microsoft badania bezpieczeństwo patronat DI prawa autorskie serwisy społecznościowe smartfony

Almanach handlowców - "Brylantowa Kolekcja Sprzedaży"

ARTYKUŁ PROMOCYJNY 18-06-2010, 12:57

Być sprzedawcą nie jest łatwo. To praca bardzo odpowiedzialna, bo od pracowników działu sprzedaży zależą w dużej mierze finanse firmy. Presja kierownictwa, wyśrubowane cele potrafią tę pracę uczynić naprawdę stresującą, dlatego mało odporni i niedoświadczeni szybko się wypalają. Jaki jest zatem klucz do sukcesu w tej pracy? Jak sprzedawać więcej, pracując mniej i nie niszcząc sobie przy tym zdrowia? Odpowiedzi należy szukać w specjalnym kursie multimedialnym przygotowanym przez Wydawnictwo Złote Myśli.

Brylantowa Kolekcja Sprzedaży

 

Autor "Brylantowej Kolekcji Sprzedaży" Artur Wojciechowski przez 20 lat szukał odpowiedzi na pytanie: "W czym tkwi prawdziwy sekret sukcesu w sprzedaży?". Dzisiaj dzieli się praktyczną wiedzą zebraną w prawdziwym almanachu, publikacjach na temat sprzedaży, które pierwszy raz ujmują temat tak kompleksowo.

"Brylantowa Kolekcja Sprzedaży" to kompletny kurs multimedialny wraz z zestawem praktycznych ćwiczeń. Został zaprojektowany tak, aby dostarczyć nie tylko merytorycznej wiedzy, potrzebnej do zwiększania sprzedaży, ale przede wszystkim by pokazać, jak tę wiedzę zastosować w praktyce. Zawiera ponad 7 godzin materiałów audio i kilkaset stron w formie książek drukowanych, aby przyswajanie tej wiedzy było maksymalnie wygodne.


Co wchodzi w skład pakietu?

  1. 7-godzinny kurs audio na 3 płytach CD - doskonały do samochodu i w każdym miejscu, w którym książka może przeszkadzać

  2. Zeszyt ćwiczeń do praktycznych zadań

  3. "Umysł Sprzedawcy" - książka drukowana

  4. "Poszukiwanie klienta" - książka drukowana

  5. "Spotkanie z klientem" - książka drukowana
+ BONUSY:
  1. "Sekrety Prawa Przyciągania"  (audiobook)
  2. Audio CD z muzyką motywującą
  3. Kurs "Uwolnij swoją firmę"
  4. Wideo "Jak zdobywać klientów z polecenia"


Kto powinien zamówić "Brylantową Kolekcja Sprzedaży"?

Ten kurs powstał przede wszystkim z myślą o pracownikach działów sprzedaży i samodzielnych handlowcach. Zawiera bezcenne wskazówki i praktyczną wiedzę przydatną zarówno przy organizacji pracy sprzedawcy, jak i w trakcie samego procesu sprzedaży.

Jest to wiedza uniwersalna, dlatego kolekcją powinny zainteresować się także inne grupy zawodowe, szczególnie takie, które mają kontakt bezpośredni z klientami lub nadzorują pracę działów sprzedaży.

Ile kosztuje?

"Brylantowa Kolekcja Sprzedaży" jest dostępna obecnie w przedsprzedaży po okazyjnej cenie 197 zł  (5 publikacji + 4 bonusy). Cena regularna to 297 zł!

Warto się pospieszyć, ponieważ Wydawca przeznaczył na przedsprzedaż 100 sztuk, z czego podczas pisania tego tekstu zostało ich zaledwie 20!

SZCZEGÓŁY i ZAMÓWIENIE >>


Aktualności | Porady | Gościnnie | Katalog
Bukmacherzy | Sprawdź auto | Praca
biurowirtualnewarszawa.pl wirtualne biura w Śródmieściu Warszawy


Artykuł może w treści zawierać linki partnerów biznesowych
i afiliacyjne, dzięki którym serwis dostarcza darmowe treści.

              *              Ostatnie artykuły:

fot. Petronasfot. Sophosfot. Freepikfot. Freepik