Allegro promuje darmową wysyłkę

30-09-2011, 09:06

Od czwartku na aukcjach internetowych Allegro specjalnie oznaczane są aukcje, gdzie sprzedający oferuje darmową dostawę. Sprzedający też ma na tym zyskać.

Sonda
Czy robiąc zakupy w sieci, bierzesz pod uwagę koszt dostawy?
  • tak
  • nie
  • nie robię zakupów przez internet
wyniki  komentarze

Od 29 września użytkownicy serwisu Allegro mogą jeszcze szybciej dotrzeć do ofert, gdzie sprzedający pokrywa koszty przynajmniej jednej z opcji dostawy rejestrowanej. Aukcje zostaną wyróżnione oznaczeniem „wysyłka GRATIS”.

Aukcje z darmową przesyłką będzie można wyszukać za pomocą filtra w listingach kategorii, ofert sklepowych oraz w wyszukiwarce zaawansowanej.

Czytaj też: Allegro wprowadza Oceny Produktów

Nowe oznaczenia na Allegro - wysyłka GRATIS
fot. - Nowe oznaczenia na Allegro - wysyłka GRATIS
- Konkurowanie wyłącznie ceną przestaje być dominującym czynnikiem przy ocenie atrakcyjności oferty. Klient zaczyna wybierać takie rozwiązania bądź produkty, które dostarczą coś więcej niż korzystną cenę - mówi Kuba Maruszczak z Działu Produktów Allegro. - Sytuacje, w których to sprzedający pokrywa koszty przesyłki są coraz częstsze, a to pozwala już mówić o pewnym trendzie.

W przypadku zakupu przedmiotu z opcją darmowej wysyłki i wystawieniu oceny sprzedaży przez kupującego, sprzedający otrzyma automatycznie maksymalną ocenę kosztu wysyłki (5 gwiazdek) w ocenie sprzedaży.


Źródło: Allegro
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy