Allegro odpowie tym, czym zostało zaatakowane

14-12-2011, 15:56

Trzech pracowników Allegro weźmie udział w AMA w serwisie Wykop. W ten sposób platforma aukcyjna odpowie na działania użytkownika podającego się za byłego pracownika Allegro, który rzekomo zdradzał tajemnice korporacyjne i podawał ciekawostki dotyczące bezpieczeństwa.

Dokładnie tydzień temu informowaliśmy w Dzienniku Internautów o akcji AMA (Ask Me Anything, czyli „zapytaj mnie o cokolwiek tylko chcesz”) z użytkownikiem serwisu Wykop.pl, który podawał się za byłego pracownika Grupy Allegro.

- Nasze dzisiejsze zaproszenie jest odpowiedzią na zeszłotygodniową dyskusję na Wykop.pl. Chcemy sprostować informacje nieprawdziwe, które pojawiły się w zeszłotygodniowym wątku, wyjaśnić i wytłumaczyć użytkownikom kwestie, które ich najbardziej interesują - tłumaczy Joanna Wagner z Allegro.

Serwis Allegro reprezentować będą trzy osoby o dużym doświadczeniu pracy w serwisie: Łukasz Nowak, Dyrektor Działu Produktów Allegro, Magdalena Południkiewicz, Kierownik w Dziale Współpracy z Klientem, Błażej Andersz, Dyrektor Działu Bezpieczeństwa Informacji. Osoby te już wcześniej brały udział w Cafe Allegro, które kilka lat temu odbywały się regularnie w ramach „gorących godzin”. Ich odpowiedzi mają nie być w żaden sposób moderowane.

Czytaj też: Ruszyły aukcje Allegro dla WOŚP

Pewne jest - co potwierdza także Joanna Wagner - że przedstawiciele Allegro nie będą zdradzać informacji wewnętrznych firmy. A to właśnie o szczegóły dotyczące bezpieczeństwa pytano najczęściej podczas AMA w zeszłym tygodniu. Pracownicy mają jednak odpowiadać na wszystkie pytania.

- Zaskoczyło nas duże zainteresowanie, z jakim spotkała się AMA z osobą podającą się za pracownika. Niewykluczone, że z AMA skorzystamy przy komunikacji przy innych serwisach Grupy Allegro - dodaje Wagner.

AMA z pracownikami Allegro odbędzie się dziś na Wykop.pl o godzinie 18 i ma potrwać około 90 minut.


Źródło: DI24.pl
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Październik 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031