(akt.) Plus: Dostęp do Wykop.pl za darmo i nowe pakiety internetowe dla komórek (wideo)

07-09-2010, 11:43

1 września Plus wprowadził nowe pakiety umożliwiające obniżenie kosztów korzystania z internetu w komórce. Pakiety można wykorzystać zarówno na połączenia ze stronami WWW, jak i WAP. W ramach promocji operator nie pobiera także opłat za transmisję danych służących do łączenia z mobilną wersją Wykop.pl.

Dla klientów płacących abonament zostało przygotowanych sześć nowych pakietów, z których cztery dotyczą nielimitowanego dostępu do internetu w telefonie w ramach zryczałtowanej opłaty miesięcznej (Pakiety Non Stop). Pakiety można włączyć na wszystkich aktualnie oferowanych taryfach głosowych Plusa i Plusa dla Firm.

Cennik pakietów internetowych w Plusie
fot. - Cennik pakietów internetowych w Plusie
Nowe pakiety internetowe zastępują aktualnie dostępne pakiety iPlus MB oraz Usługę iPlus w telefonie. Dla klientów MixPlusa (taryfy Mix4 i Mix4 duo) od 1 września dostępne będą trzy nowe pakiety internetowe. Pakiety są cykliczne i odnawiają się co 31 dni.

Dla klientów Mixa, którzy rzadziej korzystają z internetu w telefonie, cały czas dostępny będzie mniejszy, jednorazowy pakiet internetowy o wielkości 25 MB w cenie 5 zł, który jest ważny 30 dni.

Sonda
Korzystasz z internetu w telefonie?
  • Tak
  • Nie
  • Mój telefon nie obsługuje połączeń z internetem
wyniki  komentarze

1 września br. Plus uruchomił także promocję „Mobilny dostęp do serwisu Wykop.pl”, w ramach której wszyscy klienci tej sieci mogą łączyć się ze specjalnie dla nich przygotowaną mobilną wersję serwisu Wykop.pl bez ponoszenia opłat za transmisję danych w zasięgu sieci Plus. Aby połączyć się z serwisem, wystarczy wejść na stronę plus.wykop.pl. Link do serwisu Wykop można znaleźć również na stronie wap.plus.pl w sekcji „Polecamy”.

>> Czytaj też: Dodatkowe Pakiety GB w mobilnym internecie Orange

Aby zagwarantować promocyjne, darmowe przeglądanie serwisu Wykop w telefonie, klient musi posiadać telefon umożliwiający przeglądanie stron WAP z prawidłowymi ustawieniami APN WAP GPRS (promocja nie obejmuje połączeń ze stronami niebędącymi częścią serwisu Wykop). Informacje, jak zapewnić prawidłową konfigurację telefonu, można znaleźć na stronie ustaw.plus.pl

Więcej informacji o ofercie na stronach: www.plus.pl oraz www.iplus.pl

Aktualizacja

Redakcja Lookr.tv przygotowała poradnik, jak korzystać z Wykop.pl w telefonie komórkowym i jak poprawnie skonfigurować APN.


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
Tematy pokrewne:  

tag WAPtag pakiety internetowetag iPlustag iPlustag cenniki
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Październik 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031