AIP Business Link będą wspierać przedsiębiorczość

20-04-2011, 07:54

Fundacja Polska Przedsiębiorcza oraz Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości zaprezentowały centra przedsiębiorczości oraz nagrodziły osoby i instytucje, które w znaczący sposób przyczyniły się do rozwoju przedsiębiorczości w Polsce.

Podczas gali zaprezentowano AIP Business Link, która ma być największą w Polsce siecią ośrodków wspierających biznes. Centra Przedsiębiorczości AIP Business Link znajdą się w strategicznych punktach wszystkich największych miast Polski i liczyć będą po kilkaset metrów kwadratowych. W ramach sieci wspierane będą przedsiębiorstwa z sektora MSP, które – jako beneficjenci – otrzymywać mają profesjonalne, pożądane na rynku innowacyjne usługi w przystępnej formie.

W AIP Business Link działać będą m.in Laboratoria Wiedzy, Kreatywności, Multimediów oraz IT. AIP Business Link mają sprawić, że przedsiębiorcy będą mieli możliwość zdalnego zarządzania sprawami swojej firmy poprzez jeden z pierwszych w Polsce system wirtualnych biur, a spotkania biznesowe będą mogły odbywać się w nowoczesnych meeting-roomach.

Centra AIP Business Link mają zostać otwarte w lipcu 2011 r.

Laureaci nagród Fundacji Polska Przedsiębiorca i Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości
fot. Polska Przedsiębiorcza - Laureaci nagród Fundacji Polska Przedsiębiorca i Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości
Oprócz prezentacji centrów danych, nagrodzono wyróżniające się osoby i instytucje, które przyczyniły się do rozwoju przedsiębiorczości w Polsce.

Zwycięzcą w kategorii Startup Roku została firma Prymus.info. Tytułem Wydarzenia Roku uhonorowano otwarcie Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. Nagrodę dla Dziennikarza Roku przyznano Oldze Kozierowskiej, autorce programu „Sukces pisany szminką”. Tytułem Polityka Roku uhonorowano ministra Rafała Baniaka z Ministerstwa Gospodarki. Przyznano także nagrodę dla Inicjatywy Roku, którą uhonorowany został Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego.


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Październik 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031