AdTaily wśród 25 najbardziej innowacyjnych firm Europy

09-07-2010, 18:18

Ogromny sukces polskiego startupa. Powstała zaledwie rok temu firma przebojem wdarła się do europejskiej czołówki, nie ustępując pola gigantom. AdTaily znalazła się w gronie najbardziej innowacyjnych firm Starego Kontynentu.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


AdTaily to powstała w kwietniu zeszłego roku polska platforma reklamowa. Startup bardzo szybko zyskał ogromną popularność - zarejestrowanych w nim jest obecnie ponad 12 tysiące serwisów, reklamy kupiło 3300 klientów. Od 14 kwietnia br. AdTaily działa także na arenie międzynarodowej. Ten krótki okres wystarczył, by projekt mocno zaistniał w europejskiej gospodarce.

Według telewizji CNBC AdTaily jest jedną z 25 najbardziej innowacyjnych firm Europy. Rodzime przedsiębiorstwo znalazło się w towarzystwie m.in. Statoila, Nokii czy Philipsa, a więc uznanych światowych marek. Telewizja podkreśla, że pojawienie się AdTaily przyniosło rewolucję na internetowym rynku reklamy, zwłaszcza dla małych i średnich przedsiębiorstw.

>> Czytaj także: Aulery 2010 przyznane 

To właśnie z myślą o nich powstała platforma łącząca wydawców z reklamodawcami. Nie jest już konieczne dogłębne poznawanie terminologii czy zasad rozliczeń. System jest prosty, stawia bowiem na ludzi nieobeznanych z materią.

W polskiej wersji udostępnione niedawno zostały tematyczne butiki, pozwalające reklamodawcom kierować swoje przekazy marketingowe do ściśle określonego grona odbiorców. Działają obecnie cztery - Kobieta, Rozrywka, Gracze i Blox. Firma chce także coraz bardziej rozwijać się za granicą. Uruchomiony serwis AdTaily.com to dopiero początek.

Twórcy platformy nie ukrywają, że priorytetem jest zdobycie odpowiedniego zasięgu, na czym będzie można budować dalszą strategię. Julia Krysztofiak-Szopa, International Operations Manager, powiedziała, że firma przymierza się do pełnej internacjonalizacji interfejsu i zintegrowania reklam AdTaily z serwisami społecznościowymi.


Źródło: CNBC, AdTaily


Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.