7,5 mln nieletnich użytkowników Facebooka

Forsal.pl 13-05-2011, 08:56

Badania konsumenckie w Stanach Zjednoczonych wykazały, że 7,5 mln zarejestrowanych na Facebooku osób skłamało na temat wieku, rejestrując się na portalu - podaje Los Angeles Times.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


7,5 mln osób w USA korzystających z Facebooka nie ma wymaganych prawem 13 lat. Jak wynika z raportu, ponad 5 mln spośród nich ma mniej niż 10 lat. Konta tych użytkowników nie są monitorowane przez rodziców, przez co dzieci są narażone na kontakt z nieodpowiednimi treściami bądź osobami.

Tylko w ubiegłym roku 5 mln gospodarstw domowych w USA, których członkowie byli zarejestrowani na Facebooku, padło ofiarą przestępstw w sieci, wliczając w to złośliwe oprogramowania i kradzież danych osobowych. Około 1 mln nieletnich użytkowników portalu zostało narażonych na cyberprzemoc.

Więcej szczegółów w serwisie Forsal.pl w artykule pt. 7,5 mln użytkowników Facebooka założyło konto, zawyżając swój wiek

Forsal.plSprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać
Tematy pokrewne:  

tag Facebooktag dziecitag cyberprzemoc
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.