500+ – złóż wniosek, uważaj na oszustów

30-06-2019, 08:38

1 lipca startuje możliwość składania wniosków o 500+ na pierwsze dziecko oraz o tzw. wyprawkę - 300 zł w programie Dobry Start. Uważaj. To czas żniw dla oszustów - rzekomych "pośredników". Nie daj się nabrać.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Od 1 lipca program „Rodzina 500 plus” dotyczyć będzie wszystkich dzieci do 18. roku życia. Rodzice otrzymają więc świadczenie także na pierwsze dziecko, bez konieczności dokumentowania sytuacji finansowej.

Złożenie wniosku jest bezpłatne i dość proste. Warto poświęcić nieco czasu i uwagi na jego samodzielne wypełnienie. Należy unikać wszelkich "pośredników". Ich pomoc nie jest potrzebna. Korzystając z ich "usług", można natomiast nie tylko wyrzucić pieniądze, ale i przekazać w niepowołane ręce dużo cennych danych.

Jakie są zasady bezpieczeństwa przy składaniu wniosku o świadczenie 500+? Sprawdź w portalu mądrych rodziców rodzicwie.pl

Zobacz poradniki:

>> jak złożyć wniosek o 500+ przez portal Empatia

>> jak złożyć wniosek o 500+ przez PUE ZUS (przyda się też rejestracja profilu w PUE ZUS).

Już wkrótce kolejne poradniki (składanie wniosku przez bankowość elektroniczną i częste pytania).Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


  
znajdź w serwisie

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.