4Mb/s za 54 złote od Netii

05-07-2008, 15:57

Wakacyjna promocja Netii może oznaczać nie lada kłopoty dla Telekomunikacji Polskiej i jej Neostrady. Oferowane warunki mogą pomóc operatorowi nie tylko zwiększyć liczbę użytkowników internetu, ale także telefonii stacjonarnej.

Netia rozpoczyna kolejną promocję, której celem jest zwiększenie liczby użytkowników szerokopasmowego internetu. Przy okazji jednak operator ma szansę pozyskać nowych klientów w telefonii stacjonarnej, gdyż obie usługi będą powiązane.

Promocja "4 x szybszy internet za 54 zł" rozpoczęła się 3 lipca i potrwa przynajmniej do 31 sierpnia br. Operator zastrzegł, że po tej dacie może odmówić podpisywania umów na warunkach promocyjnych. Najważniejszym warunkiem skorzystania z promocji jest posiadanie telefonu stacjonarnego w Netii. Firma zastrzega, że jedynie klienci korzystający z oferty telefonicznej Lepszy Telefon do Wygadania będą uprawnieni do podpisania umowy promocyjnej. Możliwe jest podpisanie obu umów jednocześnie.

W zamian za podpisanie 36-miesięcznej umowy i miesięczną opłatę w wysokości 54 złotych Netia zapewnia łącze o prędkości transmisji do 4Mb/s. W przypadku umów na 24 i 12 miesięcy opłata wynosi odpowiednio 64 i 74 złote. Dostępne są także warianty 512kb/s, 1Mb/s oraz 16Mb/s.

Oprócz tego Netia obniżyła abonament za telefon z 50 do 42,70 złotych, przy czym cała kwota jest do wykorzystania na połączenia telefoniczne, co daje nawet 120 minut. Jednocześnie połączenia międzynarodowe na numery stacjonarne w krajach Unii Europejskiej, Kanadzie oraz Stanach Zjednoczonych kosztować będą jedynie 35 groszy za minutę.

Opłata aktywacyjna za dostęp do internetu została obniżona do 10 zł (z 297,81 zł), za podłączenie telefonu do 1 zł (ze 122 zł). Jednocześnie także po promocyjnej cenie można zaopatrzyć się w modem, router lub aparat telefoniczny, jak również skorzystać z pakietu Bezpieczny Internet (w jego skład, którego wchodzą program antywirusowy oraz zapora ogniowa) za symbolicznego grosza przez pierwsze trzy miesiące (później opłata wynosić będzie 9,90 zł).

W przypadku zerwania umowy przez abonenta będzie on zobowiązany do uiszczenia na rzecz Netii opłaty wyrównawczej składającej się z udzielonych do momentu rozwiązania umowy rabatów związanych z uruchomieniem usług oraz tych, których Netia by udzieliła, gdyby umowa trwała dalej.


Źródło: Netia
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
Tematy pokrewne:  

tag szerokopasmowy internettag promocjetag Netia
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy