3S wprowadza pakiety usług dla biznesu

16-08-2011, 14:43

Śląskie Sieci Światłowodowe mają nową ofertę dla firm z sektora MSP, która obejmuje dostęp do internetu, telefonię stacjonarną oraz hosting. Wszystkie usługi telekomunikacyjne świadczone są na bazie ponad 1000 km sieci światłowodowej, którą 3S buduje na Śląsku od 10 lat.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Pod hasłem 3S dla biznesu - Podłącz się przedsiębiorcy znajdą trzy pakiety START, STANDARD i SPECIAL. W każdym znajduje się szerokopasmowy dostęp do internetu, telefonia stacjonarna z darmowymi minutami oraz hosting. Dostępna jest również kolokacja serwerów.

Usługi 3S pozwalają klientom ograniczyć inwestycje w sprzęt IT, ponieważ działają na sprzęcie operatora, a klient może je wygodnie konfigurować online przez panel WWW.

>>> Czytaj: TP zbuduje szybki internet na Pomorzu

- Wszystkie usługi świadczone są po światłowodach, co zapewnia doskonałą jakość połączeń telefonicznych i stabilność transmisji danych. W przypadku telefonii stacjonarnej klient będzie mógł korzystać w pełni z możliwości, jakie oferuje centrala wirtualna, czyli samodzielnego budowania zapowiedzi IVR, kolejkowania rozmów i logowania aparatów z dowolnego miejsca na świecie. Łącza 3S zapewnią szybki i stabilny dostęp do internetu, a hosting w ramach wynajętej przestrzeni dyskowej zaoferuje dowolną liczbę serwisów WWW i kont pocztowych - mówi Marek Mleczko, dyrektor handlowy 3S.

W pakiecie START klienci znajdą internet o przepustowości 10 Mbps, 2 linie telefoniczne i 100 minut na rozmowy w abonamencie oraz hosting 10 GB.

Opcja STANDARD oferuje 20 Mbps symetrycznego internetu, 2 linie telefoniczne z 400 minutami w abonamencie oraz hosting 20 GB.

Pakiet SPECIAL proponuje 50 Mbps symetrycznego internetu, 8 linii telefonicznych z 1000 minut w abonamencie oraz 30 GB hostingu. Rozwiązanie zabezpieczone filtrem antyspamowym i systemem antywirusowym nie jest ograniczone limitem transferu.

>>> Czytaj: Dialog: większe przychody z IPTV i komórekSprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.