18 tys. teledysków z katalogu Sony na Onecie

29-11-2011, 07:54

Onet chce mieć największą bazę teledysków w sieci. Na początku grudnia, na podstawie umowy z Sony, do serwisu OnetTeledyski trafią klipy takich gwiazd, jak: Beyonce, Shakira, Michael Jackson, Mariah Carey, George Michael, Pearl Jam, Genesis czy Elvis Presley.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Od 1 grudnia dostępnych będzie ponad 7,5 tys. teledysków z katalogu Sony, a kolejne będą dodawane stopniowo do końca roku w miarę postępów w cyfryzacji archiwów wytwórni.

Sony to jeden z największych wydawców muzycznych na świecie. Nagrywają dla niej tacy artyści, jak: Alicia Keys, Britney Spears, J Lo, Kings Of Leon, Pitbull czy Foo Fighters oraz Leonard Cohen, Bob Dylan i AC/DC.

Łącznie baza teledysków Onetu liczyć będzie ok. 30 tys. pozycji i znajdą się w niej również archiwalne klipy, wszystkie najnowsze produkcje oraz teledyski nagrywane w jakości HD. Wcześniej, bo w styczniu 2010 r., Onet podpisał umowy z Universal Music, EMI Music Polska i Magic Records. Były to oficjalne porozumienia w zakresie masowego legalnego udostępniania teledysków w internecie. W lipcu 2011 r. do Onetu trafił cały katalog EMI Music.

Teledyski na VOD Onet
fot. - Teledyski na VOD Onet
- Systematycznie rozszerzamy naszą ofertę rozrywkowych treści wideo i już dziś oferujemy najwięcej legalnych teledysków w polskiej sieci. Mamy zarówno te z wielkich wytwórni, jak i te pochodzące od niezależnych producentów. Będziemy te treści mocno promować, bo zależy nam na tym, aby polscy fani muzyki szukali teledysków w pierwszej kolejności właśnie na Onecie – podkreśla Paweł Kostrzewa, szef serwisów muzycznych, filmowych i kulturalnych Onetu.

Czytaj też: Seriale i programy TVP na OnetVOD

Onet, w celu podniesienia jakości korzystania z treści wideo, zdecydował się przenieść wszystkie teledyski z agregatu wideo, jakim jest Onet.tv, do dedykowanych serwisów OnetTeledyski i OnetVOD/Teledyski. W serwisach tych działają mechanizmy Silverlight, PlayReady i SmoothStreaming, które automatycznie dostosowują jakość odtwarzania do jakości połączenia internetowego, z którego korzysta internauta.

- Oprócz Sony, w ostatnim czasie, nawiązaliśmy współpracę z tak renomowanymi partnerami, jak Telewizja Polska czy TV Biznes. Kontynuujemy współpracę z kanałami telewizyjnymi macierzystej TVN, której treści udostępniamy w serwisach tematycznych oraz w OnetVOD. Uruchomiliśmy również własne studio produkcji wideo oraz prowadzimy rozmowy o współpracy z kolejnymi dostawcami treści. Dzięki tym działaniom oferta popularnych i wysokiej jakości treści wideo na Onecie będzie się systematycznie powiększać - zapowiada Robert Bednarski, COO i wiceprezes zarządu Grupy Onet.Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.