Zdjęcia dla Twittera przechowa Photobucket (wideo)

02-06-2011, 11:11

Już oficjalnie Twitter przyznał, że umożliwi publikowanie zdjęć. Ponadto serwis mikroblogowy ulepszył swoją wyszukiwarkę i udostępnił dodatek dla Firefoksa, który ułatwia przeglądanie zasobów Twittera.

O możliwym uruchomieniu usług publikowania zdjęć na Twitterze informowaliśmy dwa dni temu. Były to tylko nieoficjalne plotki. Wczoraj Twitter potwierdził na swoim blogu zamiar wprowadzenia takiej usługi.

Dodawanie zdjęć na Twitterze będzie możliwe w ciągu kilku tygodni. Zdjęcia będą dołączane do tweetów i będzie można to robić także z poziomu aplikacji mobilnych. Użytkownicy nie-smartfonów mają mieć możliwość przesyłania zdjęć za pomocą wiadomości MMS. Twitter ujawnił ponadto, że hostingiem zdjęć na jego potrzeby zajmie się serwis Photobucket.

>>> Czytaj: Twitter wprowadza przycisk "Follow" dla webmasterów

Przedstawiciele Twittera ujawnili także, że od wczoraj wprowadzają do serwisu nową wersję wyszukiwarki. Ma ona zwracać nie tylko tweety odpowiadające zapytaniu, ale także fotografie i zdjęcia, zaraz na stronie z wynikami. Ma to umożliwić użytkownikom szybkie zorientowanie się w bieżących wydarzeniach.

Twitter wydał również dodatek do Firefoksa - Twitter Address Bar Search. Umożliwia on wyszukiwanie hashtagów i użytkowników z poziomu paska adresu w Firefoksie, tj. w wersji desktopowej i na Androidzie. 

Warto jeszcze przypomnieć, że Twitter udostępnił wczoraj przycisk "Follow" dla witryn.

Poniżej film prezentujący publikowanie zdjęć na Twitterze.

>>> Czytaj: "Lubię to" - użytkowniku Facebooka właśnie polubiłeś... wirusa


Źródło: Twitter Blog
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Lipiec 2020»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031