Skype: Darmowe Wi-Fi w całym UK na tydzień

03-11-2011, 13:55

Podobnie jak w ubiegłym roku, także tym razem Skype zaoferuje mieszkańcom Wielkiej Brytanii darmowe Wi-Fi przez cały tydzień.

Skype poinformował na swoim blogu, że w związku z odbywającym się Internet Week Europe zaoferuje wszystkim mieszkańcom Wielkiej Brytanii dostęp do internetu za darmo.

Czytaj także: Skype przejęty

Skype Wi-Fi przez resztę roku jest usługą płatną, a hotspoty firmy znajdują się w ponad milionie miejsc na świecie. Najczęściej spotkać je można w punktach użyteczności publicznej, jak hotele, lotniska, bary czy stacje kolejowe. Warto przypomnieć, że na początku tego roku Skype obniżył znacznie ceny tego typu połączeń.

Każdy, kto w następnym tygodniu będzie się znajdował na terenie Wielkiej Brytanii, będzie mógł skorzystać z darmowego dostępu do sieci przez 60 minut. Tego typu udogodnienie będzie obowiązywało jednak wyłącznie od 7 do 11 listopada (podobnie jak w ubiegłym roku).

Aby podłączyć się do darmowego hostpota, niezbędne będzie konto w Skypie. Następnie w programie wystarczy dołączyć do jednej z partnerskich sieci Wi-Fi, po czym aplikacja zapyta, czy chcemy przejść w stan online z wykorzystaniem nowego połączenia. Całość potwierdzamy, wybierając przycisk "Połącz".

Czytaj także: Trwają testy Google Voice w Europie


Źródło: Skype
  
znajdź w serwisie

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy