Płatne staże za pracę magisterską o systemach ERP

24-09-2010, 07:21

Kto w tym roku interesująco i rzetelnie opisał branżę oprogramowania zintegrowanego? Przekonamy się o tym podczas rozpoczynającej się II. edycji konkursu dla studentów i absolwentów informatyki. Organizatorem imprezy jest wrocławska firma SENTE Systemy Informatyczne.

W pierwszej edycji konkursu rywalizowały ze sobą prace napisane m.in. na Politechnice Wrocławskiej i Warszawskiej oraz Akademii Ekonomicznej w Katowicach. Ubiegłoroczną laureatką została Anna Lamek, doktorantka na Politechnice Wrocławskiej. Obecnie odbywa miesięczny staż w siedzibie organizatora imprezy. Zwycięską pracę jury wyróżniło za wysoki poziom merytoryczny oraz metodyczne podejście do analizy trendów rozwojowych systemów ERP.

Sonda
Czy korzystasz z rozwiązań ERP
  • Tak
  • Nie
wyniki  komentarze

Na dwóch zwycięzców czekają dwa miesięczne płatne staże w Dziale Wdrożeń i Dziale Rozwoju Oprogramowania w siedzibie organizatora. Ich termin będzie ustalany indywidualnie ze stażystami. Najlepsi mogą otrzymać propozycję długoterminowej współpracy z firmą. Łączna pula nagród w konkursie wynosi 4000 zł. Finał odbędzie się 30 grudnia 2010 roku. Ogłoszenie wyników nastąpi w styczniu 2011 roku.

Jury konkursu - eksperci i wdrożeniowcy SENTE oraz niezależny ekspert, dr Piotr Adamczewski, kierownik Katedry Informatyki Stosowanej z Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu - oceni zgodność treści z tytułem pracy magisterskiej, wykorzystane źródła i materiały, zakres, w jakim ujmuje ona temat systemów ERP. Przeanalizuje dobór przykładów wdrożeń tego rodzaju oprogramowania w przedsiębiorstwach, a także sposób prezentacji postawionych przez magistrantów tez oraz ich argumentację. Oceni również ewentualne wyniki badań dotyczących branży systemów zintegrowanych w Polsce.

>> Czytaj też: Dla studentów w USA Beethoven to pies

W tegorocznym konkursie mogą startować prace magisterskie złożone do obrony w latach 2008/2009 oraz 2009/2010. Zgłoszenie na formularzu dostępnym na stronie www.sente.pl wraz z pracą w formacie PDF należy przesłać na adres konkurs@sente.pl do 30 października 2010 roku. Pod uwagę nie będą brane prace zgłaszane w ubiegłorocznej edycji konkursu.

Niedawno pisaliśmy także w Dzienniku Internautów na temat konkursu przygotowanego przez IAB Polska i Szkołę Główną Handlową w Warszawie. Za najlepszą pracę o marketingu internetowym oferują indeks w SGH i iPada dla laureata i promotora.

>> Czytaj też: Jak napisać, przepisać i z sukcesem obronić pracę dyplomową?


Źródło: materiał nadesłany do redakcji
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Lipiec 2020»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031