PayU i Play: mobilne doładowania komórek

04-08-2011, 09:42

Posiadacze telefonów w sieci Play mogą już zasilać konta swoich komórek przez... komórkę. Operatorem technologicznym usługi mobilnych doładowań jest PayU.

Doładowanie telefonu w sieci Play można kupić, wchodząc na komórce na mobilny serwis internetowy www.e-doladowaniaplay.pl. Użytkownik doładowuje konto, wybierając jedną z kilkunastu dostępnych form płatności. Cały proces doładowań realizowany jest przez PayU - operatora systemów płatności internetowych, takich jak np. Płatności.pl i Płacę z Allegro.

- Wykorzystaliśmy technologię, która dostarcza wygodniejsze rozwiązanie, niż doładowania poprzez specjalne serwisy internetowe - mówi Maciej Szmigiel z PayU. - Usługa mobilna nie ma żadnych ograniczeń. Konto komórki można zasilić dowolną kwotą, o każdej porze i w każdym miejscu. Wystarczy mieć pod ręką telefon z dostępem do internetu - dodaje.

>>> Czytaj: Płatności internetowe wypierają gotówkę

Do wyboru są płatności szybkim e-przelewem do kilkunastu banków lub kartą kredytową. Na zakończenie operacji posiadacz zasilanego konta otrzymuje maila z jej potwierdzeniem. Cały ten proces trwa chwilkę. Istnieje możliwość wystawienia faktury za doładowanie.

Mobilne doładowania telefonów komórkowych to kolejny projekt, przy którym PayU SA oraz spółka P4 - operator sieci Play - współpracują ze sobą. Od czterech lat PayU jest operatorem technologicznym internetowych doładowań na stronie operatora Play. PayU jest również operatorem finansowym doładowań Play na portalu społecznościowym Facebook.

>>> Czytaj: PayU się zmienia, żeby zostać liderem


Źródło: materiał nadesłany do redakcji
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Grudzień 2020»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031