Google
email:   hasło:   
zapamiętaj mnie   rejestracja  •   nie pamiętasz hasła?
SG

Onet kończy testy wersji beta

Michał Chudziński, 04-07-2008, 06:26, Komentarzy: 6

Portal Onet.pl przeszedł gruntowną operację zmiany wyglądu. Po przeszło dwóch miesiącach kończą się testy wersji beta.

W połowie kwietnia br. Onet.pl udostępnił wersję beta swojego portalu. Zmiany były widoczne już na pierwszy rzut oka. Nie tylko zmieniono szatę graficzną, ale dodano także możliwość personalizacji zawartości. Użytkownik nie jest już skazany na stały układ kolumn i może część z nich dowolnie przesuwać, a także usuwać.

Poważne zmiany zaszły także w kodzie źródłowym. Onet zrezygnował także z własnej wyszukiwarki na rzecz Google. Po 2,4 miesiącach testy wersji beta dobiegają końca. Serwis poinformował, że obecnie każdego dnia przenosi 5 procent użytkowników na nową stronę. Oznacza to, że zostaną na nią skierowani po wpisaniu adresu onet.pl.

Do czasu zakończenia testów wszyscy będą mogli odwiedzać także i starą wersję serwisu. Zostanie ona zablokowana dopiero po zakończeniu migracji wszystkich użytkowników. Onet zapowiada, że będzie dalej badał zadowolenie i opinie internautów dotyczące nowej odsłony portalu.

Clip to Evernote
Źródło: Onet.pl

Warto przeczytać:

Tematy pokrewne  

tag portaletag Onet.pltag Google
Komentarze    Zobacz wszystkie (6)
Dodaj nowy komentarz (rozwiń)
To warto przeczytać










Najnowsze Programy

F Twitter RSS Gmail m.di24.pl

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
RSS - Recenzje


reklama

Expander
Porównamy dla Ciebie promocje w 26 bankach więcej...

mBank
Najchętniej polecane konto osobiste! więcej...

Archiwum

« Luty 2012 »
PoWtŚrCzwPtSbNd
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829 
Serwisy specjalne:
Wydarzenia: