Microsoft i Weber Shandwick rozpoczynają współpracę w Polsce

02-11-2008, 12:59

Największy koncern informatyczny świata zmienił firmę odpowiedzialną za public relations w Polsce. Wybór padł na Weber Shandwick, z którą Microsoft współpracuje już od 12 lat w innych krajach.

Microsoft Polska rozpocznie 3 listopada 2008 roku współpracę w zakresie działań PR z agencją Weber Shandwick. Jest to efekt przetargu, który został rozpisany przez spółkę w lipcu br.

Weber Shandwick zajmie się działaniami media relations i digital relations na rzecz Microsoft Polska, a także doradztwem w obszarze strategii PR.

Za obsługę projektu w Weber Shandwick odpowiada Account Manager Marek Zaleski, który będzie współpracował z zespołem PR Microsoft Polska kierowanym przez Paulinę Smaszcz-Kurzajewską, rzecznika prasowego firmy. Obecnie w dziale public relations Microsoftu pracują również Joanna Frąckowiak, Justyna Muranowicz i Piotr Kaniowski.

Weber Shandwick jest agencją obsługującą Microsoft w regionie EMEA (Europa, Bliski Wschód i Afryka). Firmy współpracują ze sobą na całym świecie już od 12 lat.


Źródło: Microsoft
Tematy pokrewne:  

tag Weber Shandwicktag PRtag Microsoft
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy