Microsoft Dynamics CRM można testować w chmurze

18-01-2011, 13:54

Microsoft Dynamics CRM Online to najnowsza wersja Microsoft Dynamics CRM 2011 w chmurze, której wprowadzenie na rynek ogłosił CEO firmy Microsoft Steve Ballmer. Można już teraz rozpocząć pracę z nowym narzędziem, zakładając testowe konto.

Nowy system Microsoft Dynamics CRM 2011, zarówno w modelu on-premise, jak i w chmurze będzie dostępny na całym świecie od 28 lutego 2011 roku. Klienci na 40 rynkach mogą nieodpłatnie testować najnowsze rozwiązanie, dostępne na stronie crm.dynamics.com w 41 językach.

Microsoft Dynamics CRM Online przez pierwsze 12 miesięcy korzystania z platformy jest oferowany w promocyjnej cenie 31 EUR za miesięczny dostęp dla jednego użytkownika. Oferta ta jest skierowana do firm, które zamówią usługę do 30 czerwca 2011.

>>> Czytaj: Microsoft Dynamics CRM liderem rynku według Gartnera i Forrester Reasearch

Microsoft Dynamics CRM Online oferuje znajome narzędzia analityczne. Cechuje go kompatybilność z Windows Azure, możliwość współpracy kontekstowej Dynamics CRM z Microsoft SharePoint i nowy Microsoft Dynamics Marketplace, które pozwalają konfigurować i personalizować Microsoft Dynamics CRM.

Klienci Salesforce.com i Oracle, którzy zdecydują się na zmianę oprogramowania i wybiorą Microsoft Dynamics CRM Online do 30 czerwca 2011, mogą skorzystać z oferty Cloud CRM for Less. W ramach promocji uprawnieni klienci otrzymają rabat w wysokości do 200 USD na użytkownika, który mógłby być wykorzystany na usługi związane z migracją danych lub personalizacją rozwiązania, aby dopasować je do unikalnych potrzeb danego przedsiębiorstwa. Oferta ta obowiązuje na większości rynków, na których dostępny jest Microsoft Dynamics CRM Online, w tym w Polsce.

Uczestnicy wirtualnej światowej premiery Microsoft Dynamics CRM 2011 mogą zapoznać się z nowym systemem dzięki materiałom wideo i innym, które będą dostępne online od czwartku, 20 stycznia 2011, po godz. 18.00, wraz z transmisją wystąpienia Steve’a Ballmera, prezentującego nowy produkt. Rejestracja jest dostępna pod adresem: crm.dynamics.com/2011launch.

>>> Czytaj: Microsoft Office 365 za 6 dolarów miesięcznie (wideo)


Źródło: Microsoft
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy