Internauto, co Cię denerwuje?

10-01-2011, 13:11

To, co najbardziej denerwuje internautów w ich okolicach, zostało zaznaczone na „mapie wkurzenia” i podzielone na województwa z ich stolicami.

W Gorzowie na przykład internautów frustrują warszawiacy, w Poznaniu brudne autobusy, a w Białymstoku brak ciekawych koncertów. Swoją opinię może dodać każdy i przypisać ją do odpowiedniego miasta.

>> Czytaj też: Zamiast pozywać internautów, będą edukować

Sonda
Czy potrzebujesz miejsca, aby opisać, co Cię denerwuje?
  • tak
  • nie
  • nie mam na to czasu
  • nie wiem
wyniki  komentarze

Co denerwuje internautów? Właśnie o tym chcemy się przekonać. Na pewno nie tylko to, na czym koncentrują się media, szczególnie telewizje. Przecież na dobrą sprawę wszystkie stacje wałkują te same tematy. My chcemy dowiedzieć się, co wkurza ludzi w całej Polsce. Dla wielu osób ważniejsze jest to, co się dzieje w ich miejscowościach niż tzw. "wielka polityka", która zresztą niewiele ma wspólnego z wielkością – tłumaczy Paweł Kaczmarek, założyciel portalu Wkurzamnie.to.

Zaczęło się od rozmów w gronie przyjaciół. Trójka internautów zaczęła zastanawiać się nad miejscem, gdzie użytkownicy będą mogli podzielić się z innymi sytuacją w ich okolicy. Po tej całej sytuacji z krzyżem, jak Polska znów stanęła w ogniu, przyspieszyliśmy prace nad stroną - wspomina Paweł. Za domenę zapłacono ze wspólnych pieniędzy, jeden z założycieli stworzył najtrudniejszy element strony - mapę, dlatego też wkład własny ogranicza się do niewielkich wydatków, poświęconego czasu i pracy.

Mapa wkurzenia, czyli co najbardziej denerwuje internautów w swoich miastach
fot. - Mapa wkurzenia, czyli co najbardziej denerwuje internautów w swoich miastach
Na stronie można podzielić się swoimi problemami, przeczytać o najnowszych, najbardziej wkurzających i najciekawszych dyskusjach. Serwis został zintegrowany z Facebookiem, dzięki temu można zalogować się, korzystając z istniejącego już konta.

>> Czytaj też: MaturaToBzdura: Krainy geograficzne Polski

Tematy są różne. Od tego, że „wkurza mnie jak ludzie mówia rozumie zamiast rozumiem”, przez „brak nocnych kursów warszawskiego metra w tygodniu”, a kończąc na „30 tysiącach nowych urzędników!!!”.

Z projektem można się zapoznać pod adresem: wkurzamnie.to


Źródło: materiał nadesłany do redakcji
  
znajdź w serwisie

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy