Grupa o2 wchodzi w zakupy grupowe

19-05-2011, 15:41

Serwis Ruszaj.pl to kolejny gracz na polskim rynku zakupów grupowych. Niedługo zacznie się robić ciasno i trzeba będzie walczyć o firmy i klientów.

Sonda
Grupa o2 ma szansę zaistnieć na rynku zakupów grupowych?
  • tak
  • nie
  • nie mam zdania
wyniki  komentarze

Nowy portal zakupów grupowych działa w nieco inny sposób niż pozostali gracze. W pierwszej kolejności oferuje vouchery na produkty oraz usługi dla kobiet. Później powstanie serwis dla mężczyzn oraz specjalna strona poświęcona turystyce.

- Ruszaj.pl jest projektem, który - przy ostrożnej i mądrej egzekucji - powinien w ciągu 3 lat istotnie zaznaczyć się w wyniku Grupy o2. Jednocześnie projekt nie zamyka nas na bliską współpracę z partnerami zewnętrznymi przy identycznych projektach, dla których równolegle budujemy dedykowane rozwiązania służące nieuciążliwej dystrybucji kuponów zniżkowych – mówi Michał Brański, członek zarządu Grupy o2 Sp. z o.o.

>> Czytaj też: Zakupy grupowe: zamiast kupna, rezerwacja

Ruszaj.pl, serwis zakupów grupowych od Grupy o2
fot. - Ruszaj.pl, serwis zakupów grupowych od Grupy o2
Serwis reklamuje się, że posiada w swojej ofercie zniżki do 90%, tymczasem już drugiego dnia oferta sięga oszczędności rzędu 30% na kosmetyki. W przypadku ofert dla mężczyzn, - jak wynika z danych na stronie Ruszaj.pl - zniżki mają być do 67%.

Ruszaj.pl może mieć nieco łatwiejszy start niż pozostałe serwisy. Znana marka portalu o2 może przyciągnąć do zakupów grupowych użytkowników serwisów Grupy o2. Niedługo jednak będą samotni, ponieważ - jak wynika z nieoficjalnych informacji - do gry mają się przyłączyć Onet.pl i Agora.

Serwis dostępny jest pod adresem: www.ruszaj.pl


Następny artykuł » zamknij

Jeden kredyt wystarczy

Źródło: materiał nadesłany do redakcji
Tematy pokrewne:  

tag zniżkitag zakupy grupowetag voucherytag Ruszaj.pltag Grupa o2
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  
RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Luty 2020»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829